gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sakallı ipten halı modeli, sakallı ipten yapılmış halı, sakallı ipten halı modelleri Sakallı ipler örgü dünyasına girdiğinden beri marifetli hanımların ellerinden şaheserler yaratılmaya devam ediliyor. Lif modellerinden, klozet takımlarına, sakallı ipten yapılan örgü modellerine ve ev dekorasyonuna kadar birçok yerde sakallı ipten faydalanıp çok farklı ve şık modeller ortaya çıkıyor. Son yıllar da özellikle salon dekorasyonunda halı modeli olarak sakallı ipten yapılan halılar oldukça rağbet görüyor. Biz de Melekler Mekanı.com olarak sizlere sakallı ipten yapılmış halı örneklerinden seçtiğimiz modelleri paylaşarak model arayışı için de olan bayanlar için farklı seçenekler ortaya sunuyoruz.
    sakalli ipten hali (1).jpg sakalli ipten hali (2).jpg sakalli ipten hali (3).jpg sakalli ipten hali (4).jpg sakalli ipten hali (5).jpg sakalli ipten hali (6).JPG sakalli ipten hali (7).jpg sakalli ipten hali (8).jpg sakalli ipten hali (9).jpg sakalli ipten hali (10).jpg sakalli ipten hali (11).jpg sakalli ipten hali (12).jpg sakalli ipten hali (13).jpg sakalli ipten hali (14).jpg

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Çok hoş görünselerde temizlikleri çocuklu aileler için zor olacaktır diye düşünüyorum. Düşünsenize üzerinde bebeğinizin çubuk kraker yediğini :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence shaggy halılar daha kullanışsız sakallı ipten yapılan halılar fazla tüy ve toz barındırmaz diye düşünüyorum. Aranız da bu tür halı modelleri kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum. :) Sadmine de çocuklar konusunda katılmamak elde değil:D:D

Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakallı ipten örnekler

sakallı ipten örnekler

sakallı ipten halı sakallı ipten örnekler halı örnekleri modelleri sakalı modelleri kaynak:elifimecem.com kaynak:turklerforum.com kaynak:orguornekleri.net kaynak:denizdedamla.com
  2. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  3. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  4. Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.
  5. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş