gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

salon ve oturma odalarınıza sehpalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

KOLTUKLAR HALI PERDELER HERSEY TAMAM BİR DE ORTAYA SEHPA KOYDUK MU DAHA DA TAMAM OLUR:) ESKİSİ GİBİ ZİGON SEHPALAR YERİNE SİMDİ KULLANMASAKTA ORTAYA BÜYÜK SEHPALAR KOYUYORUZ NE DİYEYİM GÜZEL DE DURUYOR İŞTE BİRKAÇ ÖRNEK.......

2. angel_a

angel_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu da benim çok ilgimi çeken bir sehpa modeli. bu kadar canlı olması beni rahatsız etti doğrusu ama belki beğenen çıkar..

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu model çok şık duruyo :)

teşekkürler canım

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bunu beğendim[​IMG] ama hepsi değişik güzel

salon ve oturma odalarınıza sehpalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz ve Kırmızı Oturma Odaları

Beyaz ve Kırmızı Oturma Odaları

kırmızı oturma odaları siyah beyaz oturma grupları kırmızı grubu modelleri grupları grubu Kırmızı beyaz dekordan hoşlanan insanlar genelde doğallıkla canlılık arasında gidip gelirler. Bu yüzden istediği renklerden biri çok doğal bir renk diğeri de bir o kadar canlı bir renk olur. Beyaz ve kırmızının uyumunu en güzel anlatan dekorlardan biri bu olmalı herhalde. Büyük emek sarfedilerek...
  2. Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Oturma odasında pembe ve yeşil hoş olmuş

Pembe oturma odası dekorasyonu Pembe ve yeşil uyumu Evimi dekore ederken hiç pembe ton kullanmadım ama bu pembe salon dekorasyonu örneğini görünce çok hoşuma gitti. Yeşil ve pembenin uyumunu ise çok beğendim.
  3. Ev Kazalarına Karşı Salonda ve Oturma Odalarında Nasıl Önlemler Alınmalı?

Ev Kazalarına Karşı Salonda ve Oturma Odalarında Nasıl Önlemler Alınmalı?

ev kazaları, ev kazaları için önlemler, ev kazalarına nasıl önlem alınır Sevgili melekler, evde küçük çocuğu olanların en çok dikkat etmesi gereken noktalardan biri ev kazaları için alınması gereken önlemlerdir. Çocuklar özellikle keşif dönemlerinde, evin bütün alanlarını keşfe çıkar, özellikle en çok eşyaların bulunduğu salon onlar için hazine gibidir.Biz de bu sayfamızdan salonlarımızda...
  4. Oturma Odalarınız İçin Farklı Dizayn Edilmiş Sehpalar

Oturma Odalarınız İçin Farklı Dizayn Edilmiş Sehpalar

en şık sehpa modelleri,en güzel sehpa modelleri,son moda sehpa modelleri,en yeni sehpa modelleri,en değişik sehpa modelleri,2015 sehpa modelleri Modern oturma odaları için seçebileceğiniz farklı sehpa modellerini bu yazıda bulabilirsiniz. Modern bir oturma odası şık bir şömine ile tamamlanmış.Modern oturma odalarında tek model sehpa takımları yerine farklı model ve materyallerden yapılmış...
  5. Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma odaları en çok vakit geçirdiğimiz odalarımız arasındadır. Rahatlığı seven kişiler için bu oda dekorasyonu diğerlerine nazaran daha çok önemsenen dekorasyon modelleri arasındadır. Oturma odalarında en özel görünümleri elde etmek için daha doğrusu sıcak ortam atmosferini aşılamak için orta sehpa modelini ahşap model seçimi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz?Ahşap orta sehpa modelleri...

Sayfayı Paylaş