gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sam Brown - Stop

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sam brown stop türkçe sözleri sam brown stop türkçe çeviri çeviri türkçesi All that I have is all that you`ve given me Did you never worry that I`d come to depend on you
    I gave you all the love I had in me
    Now I find you`ve lied and I can`t believe it`s true

Wrapped in her arms I see you across the street
    And I can`t help but wonder if she knows what`s going on
    You talk of love but you don`t know how it feels
    When you realise that you`re not the only one

Oh you`d better stop before you tear me all apart
    You`d better stop before you go and break my heart
    Ooh you`d better stop

Time after time I`ve tried to walk away
    But it`s not that easy when your soul is torn in two
    So I just resign myself to it every day
    Now all I can do is to leave it up to you

Ooh you`d better stop - if you love me
    (You will remember )
    Now`s the time to be sorry
    (That day forever)
    I won`t believe that you`d walk out on me, baby- i-ä

Ooh you`d better stop

Sam Brown - Stop konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam

Şevval Sam

Önceleri pop müziğe damgasını vuran Leman Sam’ın kızıydı bizim için ardından izleyicinin Süper Baba dizisi ile görme ve tanıma şansına sahip oldu. Süper Baba dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle herkesin bir anda sevgilisi haline gelen, bugün kendi adıyla anılan Şevval Sam zaman içinde Gülbeyaz, Müjgân Bey, Feride gibi yer aldığı televizyon projelerinde çizdiği karakterlerle sevildi...
  2. LemaN Sam - AnLadım (akor)

LemaN Sam - AnLadım (akor)

anladım ki hiç kimse sen değil akor leman sam rüzgar notaları Bm Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe D C Sırf sana benziyor diye Am Bm Usulca sokulup merhaba dedim Em Tanıdık bir huzur aradım Bm Şaşkın bakışlarında dün Em Bildik bir söz bekledim Bm Eskiden kalma öylesine Am Konuştu...
  3. Melekler ve Şeytanlar - Özet - Dan Brown

Melekler ve Şeytanlar - Özet - Dan Brown

melekler ve şeytanlar özeti melekler ve şeytanlar geniş özet KİTABIN ÖZETİ: Simge bilimci Robert Langdon bir sabah evinde uyurken telefonu çarlar. Telefonu açan kişi Langdon ’a önemli bir faks gönderir. Faksta eski bir kardeşliğin sembolü ile damgalanmış bir ceset vardır. Telefondaki adam bu sembolün anlamını öğrenmek için Langdon ‘u İsviçre deki CERN-Avrupa Nükleer Araştırma Merkezine...
  4. James Brown Kimdir?

James Brown Kimdir?

james brown, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Soul müziğin kralı olarak bilinen efsane şarkıcılardan James Brown'ın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Ailenin tek çocuğu olan James Brown, 1933 yılında Güney Caroline'da Barnwell'de dünyaya geldi. Dört yaşında annesiyle babasının ayrılması üzerine teyzesinin yanına yerleşen...
  5. Yeni mineral makyaj Bobbi Brown

Yeni mineral makyaj Bobbi Brown

mineral makyaj ürünleri mineral makyaj malzemeleri Bobbi Brown makyaj ürünleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Cilt güzelliği için ve makyaj ürünlerinin cilt gözeneklerini tıkamaması ve cildin nefes almasını sağlayarak erken kırışıklıklara karşı koruyucu olan, doğal ve zararsız ürünlerden yapılan mineral makyaj hakkında daha önce sizlere mineral makyaj nedir mineral makyaj nasıl yapılır...

Sayfayı Paylaş