Sana Bravo Kar_tanem

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Sana Bravo Kar_tanem
Biliyorsunuz arkadaşlarım bugün karne günü br sürü öğrenci karnesini aldı. Kimisi sevindi kimisi üzüldü tabi herkes sevinecek değil. Bu sevinen öğrenciler arasında bizim cimcimemiz kar taneside var başarıyla bu seneyi tamamladı ve karnesini ayrıca taktir belgesini aldı geldi:) Çalışmalarını sonucunu gördü. E tabi karne hediyesi vermeden olmaz gönül isterdi ki bunları gerçekten vermek ama bunlarla idare ediceksin bidenem :kiss:

buyur canımcım karne hediyelerin :)

makyaj-1846.jpg

yumak_popcorn-deco-scarf-3713.jpg

2000-6213-4047.jpg

apple_ipod_shuffle_new_6-2758.jpg

dugme1-1264.jpg

umarım beğenirsin hediyelerini:)

E burda bir kutlama yapıyoruz pasta kesmeden olmaz :tik:

809118300_c19eeb1326_o-5452.jpg

Cevap: Seni Bravo Kar_tanem

Çokkk ama çok teşekkür ederim şu anda ne diyecegimi inanınki bilemiyorum.Aldığım een güzel karne hediyesi bunlar hiçbir zaman unutmıcammm
tekrardan çok tesekkür ederimm,şimdi daha çok sevindimm..

Cevap: Sana Bravo Kar_tanem

ÇOoooooooooooooookk Tesekkür ederim sizlerin yanımda olması bile benim için çok güzel ve paha biçilemez bir hediye.

Canım benim seni tebrik ediyorum.Bu zaman da böyle bir başarı sağladığın için helal sana.Zamane gençleri artık pek okuma derdinde değil bazıları gırgır peşinde ama çoğuda takdire şayan bir şekilde başarının peşinde ve sende bu başarı peşinde koşanlardansın.Sen başarılısın ve başarırsın tatlım.Buda benim sana nacizane hediyem.Keşke elim de olsa da gerçek olsa:)

413hn72dCML._SS400_.jpg

Helal olsun sana ortim bu devirde taktir almak kolay değil.Başarılarının devamını diliyorum tatlım..

Geri