gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sana dair hisler..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bu akşam ağLamayı cok istedim GözLerimdeki buğuLarı siLmeyi Boğazıma dügümLenen keLimeLeri
    SöyLeyemediğim sözLeri
    GözLerimden damLaLarLa atmak istedim
    Ama yapamadım
    Yine dışarı dökemediğim damLaLarı içime akıttım
    Ama kimin umrunda ki
    Zaten kim umursadı ki
    Zaten neye yarardı ki
    AnLayanda herkesLer gibi gidecekti

AnLamak neyi değiştirirdi ki
    Içimde kopan fırtınaLarı benden iyi kim biLecekti ki zaten
    ÖyLe zor anlatıLması duyguLar içerisindeyim ki
    BiLemezsin...
    Simdi sen bunLarı okurken beLki bana güLeceksin
    Yine saçmaLadığımı düşüneceksin beLkide
    BeLkide yakacaksın sigaranı
    Bir duman aLacaksın
    Ve yine mi diyeceksin
    Cevap veriyorum

Evet yine
    Ve bundan sonra hep böyLe
    Gidişinden sonraki en iyi dostumLa birLikte
    Kağıdım, kaLemim ve yaLnızLığımLa birLikte
    Ve bundan sonra
    DöküLen gözyaşLarımı asLa Göremeyeceksin....

**ALINTI**

Sana dair hisler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana dair

Sana dair

Sana dair isteklerim oluyor. Kimi zaman derin ah` larım oluyorsun bir Sezen Aksu şarkısını dinlerken. Sen; içinde baharı gizleyen kışımsın benim. Ve biliyorum, o baharın güneşinde tenim esmer olmayacak hiç. Bana susmak düşecek, payıma kilitlenmiş bir yürek kalacak. Kaderi önceden belirlenmiş konuşmalar, paylaşmalar, bakışmalar olacak. Bir yerde aykırılığım tutup sarılsam da içimde Sana,...
  2. Anlamsızlıklarım Sana Dair

Anlamsızlıklarım Sana Dair

Bilmiyorum kaç gün geçti Böyle Kaç zaman oldu Aylardan hangi ay Hangi gün Saate de bakmıyorum artık Her gün bir diğer günün aynısı Ayları günlere Günü saatlere bölmek anlamsız geliyor Yüzüm gülmüyor Gözlerim parlamıyor Güneşim de yok artık Hayat anlamını yitiriyor Duruyor zaman Akmıyor ırmaklar Kuruyor gözyaşlarım Eskisi gibi olmuyor Tat alamıyorum Buralardan Yabancılaşıyorum...
  3. NotaLarı Sana Dair

NotaLarı Sana Dair

/ Notaları sevdaya dair Hüzünlü bir şarkıdan geçiyorum şimdi / Monoton bir hayatın rengarenk yamacında dirsek çürüttüm Düşlerimin satır aralarında gelincik çiçeklerine akar gözyaşlarım Hüzünler toprak rengine bürününce sevdalar dize gelir Sevdalar bulanınca ayrılıklara gözyaşları intihar olur gözlerde Ertelenmiş hayallerin sancılarında asılı durur siyah beyaz resimler Kahverengi...
  4. Sana Dair

Sana Dair

'' Hüzünler Toprak Rengine Bürününce Sevdalar Dize Gelir '' mi acaba (: Sevgiye ve sevdaya dair bir aşk yazısını sizlerle paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz... / Notaları SevdayaDair Hüzünlü BirŞarkıdan Geçiyorum Şimdi / Monoton Bir Hayatın Rengarenk Yamacında Dirsek Çürüttüm Düşlerimin Satır Aralarında Gelincik Çiçeklerine Akar Gözyaşlarım Hüzünler Toprak Rengine Bürününce...

Sayfayı Paylaş