gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sana dewrediyorum..

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ewett günlüğüm bizbizeyİz burda .. Bugünlerde herşey neden ters gitmek zorunda , neden mutlu olamıyor insan , seninde sıkılıyor canın benim boşboğazlığımla .. ama çekeceksin günlük benii sewincimi nasıl içine çekerek nasıl mutlu olarak dinliyorsan üzüntümüde dinliceksin.. derman olacaksın belkide bana , hafifleteceksin içimi sana boşaltacağım ne varsa üzüntüden yana .. nasıl ki neşelerim sende saklı ise kederleriminde adresi olacaksın.. Dört sene önce dedemi kaybettiğimde bana nasıl sahip çıktıysan yine aynısını yapıp benim arkamda duracaksın. Hepmi ölüm demiceksin bana dedemden sonra babamı anlattığımda.. dedeme alışamadan babamın yokluğu .. tam sığınacak liman bulmuşken aşkı sewgiyi herşeyi onunla yaşarken kalbime izinsiz giren herşeyim aşkım birtanemi sana anlatırken o heyacanımı hissettiğin gibi mutluluğumu benimle yaşadığınşimdi o herşeyim yaşama nedenim olan insanın babasının ölümünüde sindirebilmeni benimle beraber bu üzüntüyü yaşamanı istiyorum senden!
    Belki çok ağır gelecek sana ama mecbursun.. ben daha fazla içimde tutamıcam ya ben parçalanacağım bu gidişle yada sen.. belkide bana kızıyor yinemi sen ! diyosun :S bu sefer senden benim yerime bişeyyapmanı istiyorum benim yerime yaşa sewincimide üzüntümüde ...
    Bana dokunma lütfenn ; nolursun hayat bana dokunma...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş :')

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tsk ederim canım o an içimden gelenleri yazdım..

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy canım benim yaa içindekiler baya dolmuşş offf keşke bizlerde sende acılarımızı başka şeylere devredebilsekk ama olmuyorr....canımmm olsunnn her batan güneş nasıl doguyorsa gün gelir bizlerde sadece mutlulukla yaşamayıı ögreniriz...bu arada başın sagolsunnn hayatımm yaa üzüldümm....herşeyy gönlünce olsun....

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canımm eline sağlık çookk üzüldüm Allah rahmet eylesin keşke elimden bişey gelse

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

vayyyyy çokkk içtennn olmuşş =))))

Sana dewrediyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. Kıyamam Sana!...

Kıyamam Sana!...

Bir bakışın yere düşse..arş yere düşer üzüntünle beraber dünyana Bir damla gözünden dökülen yaşa,yağmurlar yarışır kendinden bir haber acılarına Dedim ya asma suratını hak vaadi gelir bulur seni ve sevgini Gözlerini çekme benden dayanamam hasretine yar,ben öleyim yerine...! Kıyamam sana. Bakamam gözlerine,dayanamaz bu yürek gözlerindeki acıları görmeye.çaresiz düşer yere bakışlarım Sanadır...
  4. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...

Sayfayı Paylaş