Sana dewrediyorum..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Sana dewrediyorum..
Ewett günlüğüm bizbizeyİz burda ..
Bugünlerde herşey neden ters gitmek zorunda , neden mutlu olamıyor insan , seninde sıkılıyor canın benim boşboğazlığımla .. ama çekeceksin günlük benii sewincimi nasıl içine çekerek nasıl mutlu olarak dinliyorsan üzüntümüde dinliceksin.. derman olacaksın belkide bana , hafifleteceksin içimi sana boşaltacağım ne varsa üzüntüden yana .. nasıl ki neşelerim sende saklı ise kederleriminde adresi olacaksın..
Dört sene önce dedemi kaybettiğimde bana nasıl sahip çıktıysan yine aynısını yapıp benim arkamda duracaksın. Hepmi ölüm demiceksin bana dedemden sonra babamı anlattığımda.. dedeme alışamadan babamın yokluğu .. tam sığınacak liman bulmuşken aşkı sewgiyi herşeyi onunla yaşarken kalbime izinsiz giren herşeyim aşkım birtanemi sana anlatırken o heyacanımı hissettiğin gibi mutluluğumu benimle yaşadığınşimdi o herşeyim yaşama nedenim olan insanın babasının ölümünüde sindirebilmeni benimle beraber bu üzüntüyü yaşamanı istiyorum senden!
Belki çok ağır gelecek sana ama mecbursun.. ben daha fazla içimde tutamıcam ya ben parçalanacağım bu gidişle yada sen.. belkide bana kızıyor yinemi sen ! diyosun :S bu sefer senden benim yerime bişeyyapmanı istiyorum benim yerime yaşa sewincimide üzüntümüde ...
Bana dokunma lütfenn ; nolursun hayat bana dokunma...

ayyy canım benim yaa içindekiler baya dolmuşş offf keşke bizlerde sende acılarımızı başka şeylere devredebilsekk ama olmuyorr....canımmm olsunnn her batan güneş nasıl doguyorsa gün gelir bizlerde sadece mutlulukla yaşamayıı ögreniriz...bu arada başın sagolsunnn hayatımm yaa üzüldümm....herşeyy gönlünce olsun....

Geri