gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Sana ihtiyacım var...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Kırık güncelerin kalp sızısıydı seni düşünmek .Akşam üstlerimin vazgeçilmez melankolisi ve gecelerimin ironisi.Sendin çok zaman zamanımın cilvesi.Güneş batardı sen batmazdın, gün olurdu sen var olmazdın her zaman.Bense her gecenin göz yaşında ölümsüz düşler biriktirirdim seni beklerken. Yatağım bile hala terlerinle şenli, dudaklarımsa kavrulmuş tuz ile.Bir şarap var tükenen birde geceler.Bir sen yoksun var olan. Bilmiyor musun?
    Biliyorum ki bilmiyorsun bunca zamandır bildiklerini sandığım bilmen gerekenleri ve bilmiyorum bilmemen gerekenlerin edepsizliğini.Korkuyorum…
    Çünkü sen şarapsız gecelerimin habersiz mezesisin kelimeler soframızda.Bende bir kelimeyim o masada.Terlerinle karışan terim ise sızmış aşkından,kalkamaz gittiğinden beri yataktan.Bu masumiyete ihanet olmaz mı şimdi bilmemen gerekenleri bilmen?
    Neyse !
    Fonda çalar sesin,duymazsın şarap kokan o nefesimi.Bir kelime çıkarda kadeh kaldırır şerefine ve bir parça daha var olursun ruhumuzda.Ruhsuz kelimelerse sızar kalır şehvetinle.Saatler desen dakikalar arasında kaçamak demlenir bu masada da kelimeler yetmez gambazlamaya.
    Sen gittiğin rüzgarlarda yalnızlığınla sevişirsin, ben kelimelerle.Geceler izler bizide ışıldar yıldız gözleri, gülümser ay dudakları.An gelir kalkar kadehler geceye ve kendi şerefine içer kelimeler.Gökyüzü başlar ağlamaya, kadehlerimize dolmak istercesine.O bile gelir masamıza, yalnızlığını paylaşmak için kelimelerle de bir sen gelmezsin.
    Saatler sünger gibi içer geceyi de,kelimeler sızmak nedir bilmez dizlerinde.Sesin bile dayanamaz bize, başı dönerde kaçar gider sana.Şarkıların susarda kelimeler susmaz sana.Bir bağartı kopartır gece gözyaşları arasından.Duymazsın! Kelimeler ise hoplar yerinden.Şu gecede pek delikanlı derim.Öfkesiyle aşkı aynı şiddetle patlar kalplerimizde de dayanamaz ağlarız onunla.Terin bile karışmaz gözyaşlarımızın tuzuyla da gökyüzü karışır gözyaşlarımıza.Sen değil.
    Gece tükenir ağlamaktan ve gürlemekten.Yorgun düşer yokluğunun şarap buruğu vurdumduymazlığından.Gelmeyişinden kelimeler bile bir bir çekilir ruhumdaki yataklarına.Kalır üç beş kelime masada.
    Ben,biz ve aşk…Sen ise hiç olmadı zaten.

Tüm geçen gece gelen gelirdi de sen gelmezdin her gece.Bizler sarhoş olup yaşarken her gece sen yalnızlığınla sevişip durursun başka kollarda.Gelmezsin…Şafak sökerde güneş gelir merakla geceden kalma kelimelerin masasına.Der ki ben tanrı misafiriyim edasıyla;
    “Günaydınlar mı desem?”
    Kalkar kafalar masanın geceden kalma ayyaş bakışlarından.Gülümser de güneşe deriz;
    “Gel .sende gel…Gelenler bizden.” diye.
    Oysa pek sevmez güneş bu alemi.Tek derdi ışıldamaktır senin gibi.Bu masayı temizlemek değil.Utanır bizi bu halde görmektende kızarır, zorla gülümseyip arkasına bakmadan kapıyı çekip gider.Biz ve aşkta kalkar masadan.Adını esneyerek uzanırlar ruhumdaki yataklarına.Bir ben kalırım masada, birde masa kalır sensizliğinde.Ve bir sensizlik alemi daha biter sabah olduğunda.Kalkarım masadan da bakarım güneşin ardından.Dayanamaz fısıldarım gerçeği sana.Sana ve güneşe;
    “Gelenler benden de,gidenler senden…” diye…
    ERCAN GOCMEN

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Kasım 2010
  2. dadlu_shimariq

dadlu_shimariq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler paylaşım için emeine sağlık..

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    sizinde okuyan gözlerinize saglik :)

4. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    harika bayıldım. eline emeğine sağlık canım

Sana ihtiyacım var... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - İhtiyacım Var Sana

Grup Koridor - İhtiyacım Var Sana

BugÜn Bİraz Gergİnİm Yİne Sesİmde DeĞİŞİk Gelebİlİr Bİraz Ama Sen Anlarsin Bana Katlanirsin Tuhat Laflar Edebİlİrİm Senİ Bİraz Üzebİlİrİm Ama Sen Susarsin ÇÜnkÜ Benİ Tanirsin BÖyle Çabuk Kizma Derdİn Hep Bu Kadar Da Kolay Alinma O Zaman Benİ Sar Hadİ Saril Bana DeĞİŞmez Huylar Bİlİrsİn Bİr Kere De Sen Dene AliŞmayi Ben GÖĞsÜne Yatarken Öyle Derİn Nefes Alma Bu Ara İhtİyacim Var Sana...
  2. Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana

Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana

Bugün biraz gerginim yine Sesim değişik gelebilir biraz Ama sen anlarsın Bana katlanırsın Tuhaf laflar edebilirim Seni belki üzebilirim Ama sen susarsın Çünkü beni tanırsın Öyle çabuk kızma derdin hep Bu kadarda kolay alınma O zaman beni sar hadi sarıl bana Değişmez huylar bilirsin Bir kerede sen dene alışmayı Ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma Bu ara ihtiyacım var sana Ellerimi...
  3. Sana Çok İhtiyacım Var Birtanem....!

Sana Çok İhtiyacım Var Birtanem....!

Şu an parmaklarım sadece seni yazmak istiyor… Kalbimin seni istediği gibi.. Seni yazmak ne kadar güzelse..bir o kadar da zor …Bir bilsen bu aralar ne kadar uzaksın bana.. Sana daha yakın olmak için ..Durmadan seni hayal ediyorum.. Seni..!! Hayaller kuruyorum seninle ilgili..Hani olsa ya diyorum;.. Her sabah senin kokunla açsam gözlerimi güne. ve her sabah sana dokunsam gözlerim...

Sayfayı Paylaş