gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sana Sarıl(a)madım... Beni Sar(a)madın...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Sana Sarıl(a)madım... Beni Sar(a)madın...
    harika ötesi ahrika süperr emeğine sağlıkkkkk rep:)

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sana Sarıl(a)madım... Beni Sar(a)madın...

saol cnm rep için :D:D:D

Sana Sarıl(a)madım... Beni Sar(a)madın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Aya Uçur Filmi

Beni Aya Uçur Filmi

funda sularöz Ben oradaydım, çimenlerin arasından geçtim. Yanı başımdan bir roket geçti, başımın üstünden sinekler geçti. Ama o kadar şirindiler ki, bu beni mutlu etti. İşte dünyanın tamamı 3D olarak tasarlanan ve yaratılan ilk bilgisayar animasyon filmi, hem de gerçeklik hissini kat kat arttıran REAL D teknolojisi farkıyla. Yakın zamanda vizyona giren Dünyanın Merkezine Yolculuk filminin...
  2. beni aya uçur (2008)

beni aya uçur (2008)

Beni Aya Uçur (2008) Fly Me to the Moon FragmanYorumlarGaleri Vizyon tarihi: 5 Eylül 2008 Yönetmen: Ben Stassen Müzik: Ramin Djawadi Senaryo : Domonic Paris Tür: Animasyon, Macera, Aile Yapım: Belçika 2008 84 dakika (Renkli) Dil: İngilizce Internet adresi: www.flymetothemoonthemovie.com/ Kahraman olmak isteyen sinek Nat, 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye...
  3. Sana sarıl(a)madım..beni sar(a)madın..

Sana sarıl(a)madım..beni sar(a)madın..

SANA SARL(A)MADIM..BENİ SAR(A)MADIN.. Yokluğuna iz sürdüm, sonra sürgünlere sürüldüm... Senin merhametine kaldı artık çocuksu tebessümlerim. Yağsızdı hüznüm, kay(a)madı avuçlarımdan… Yüreğinin hücresine göm(ül)düm. Düş'lerim yasak. Sen yasak. Dokunmam yasak. Nefesini ödünç verir misin bana? Oksijensizim. Yamaya yamaya giyiyorum üzerime artık sevdayı. Dünlerden ödünç alıyorum eksik...
  4. Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

Ata Demirer'in Sandık Başı Gafı!

ata demirer, sandık başı gafı, seçim gafı, 2011, oy verdi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ata Demirer her vatandaş gibi 12 haziran pazar günü oy vermek için sandık başına gtti,Ama öyle bir gaf yaptı ki! Seçim günü yaşadığını Twitter'dan paylaşan Ata Demirer, yaşadığı olay için "Tarihi Salaklığım" diyor. İşte o twet: Tarihi salaklıgım:...

Sayfayı Paylaş