gebe
  1. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında KIVILCIM tarafından paylaşıldı.

Böyle giderse sanırım böyle yalnız geçiricem hayatımı :D ya hiç anlamıyorum bütün erkeklermi başka gözle bakar bu hatunlara ya :)) bir iki kere yüz wer yok hemen neymiş arkaaşımın villasında film izleyelim eğlenelim muhabbet edelim ya bilmiyormuyuz bunun altında art niyet olduğunu hödükkk...
    bir başkası ; bugün çok yorgunum fazla çalıştım sanırım hadi sen bize gell allahım yarabbim ya :(

bunlar karşılarındakini ne olarak görüyorlar anlamıyorum ki, hepsi gönül eğlenme yolunda ciddilik yok bişi yok... off sanırım feminist olma yolunda ilerliyorum :)))

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yokkkkkkkkkkkkkk cnm hepsi aynı değil tabiki gerçekten saf duygularla sevenlerde var amaaaaaaaaaaaaaaaaa nnerde bende bilmiyorum :D:D:D:D

3. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o senin saf dediklerin belli bir zaman sonrada şeytan kesiliyor ama:D

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

bulursan gönder bana da orkim hahaha

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

al bi de burdan yak:)

6. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    3 kelime söylemek istiyorum :D
    erkeklerin hepsi aynı.. :D
    veya bize denk gelmiyo iyileri :D

Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Bunlarla Mutlu Oluyor...

Erkekler Bunlarla Mutlu Oluyor...

Erkeklerin beğenilerinin karmaşık olduğunu düşünenler çok yanılıyorlar. Klasik erkek davranışları göz önünde tutularak oluşturulan "Onları mutlu eden 10 özellik" listesi, standart erkek profili hakkında size daha çok bilgi verecek ve belki de artık "Niye beni değil de onu seçti" demekten kurtulacaksınız! Çekicilik Bir erkeğin sizi fark etmesini sağlayan ilk nokta dış...
  2. Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım

Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım

Kadin: Ben ölürsem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)...
  3. sol elinde uyusma oluyor

sol elinde uyusma oluyor

sol elimde uyuşma var elimde uyuşma var kizlar benim iki,uc gundur sol elimde uyusma oluyor,doktora gidecegim fakat burada kapali,kismetse pazartesiye randevu alacagim,boyle bir sorunu veya bilgisi olan var mi.
  4. Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

:tsk:evine oturmaya çağırıp hazırlık yapmayan ev sahibelerine sinir oluyorum sen çağırmasan ben zaten sana gelmicemki ne diye sinir edersin. madem çağırıyosun hem ikramınla hem muhabbetinle misafirlerine değer verdiğini göstereceksin.. :tsk: evime tok gelen haberli misafire sinir olurum. :tsk: şaka yollu laf sokanlara sinir oluyorum pat pat söyle işte.. :tsk: herşeyi biliyorum havalarındaki...
  5. Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

Gercekten ev temizligini sanki onlardan baska hic kimse yapmiyo.Acayip sinir oluyorum.Temiz olan insan evinden belli olur zaten.istanbulu fethetmis gibi anlatmaniza lüzum yok..

Sayfayı Paylaş