gebe
  1. Şanslı

Şanslı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şanslı

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Şanslı tarafından paylaşıldı.

Herkese Merhaba , adım Nurcan evli 3 kız annesiyim , 27 yaşındayım 10 yıllık evliyim siteyi şans eseri gördüm herşeyiyle bana hitap ediyor umarım herkes için öyledir , Sakaryalıyım istanbulda oturuyorum

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Şanslı
    aramıza hoş geldin nurcan tam yerine denk gelmişsin canım aynı dediğin gibi burası herkeze hitap ediyor herkeze yetiyor bizim için burası çok değerli eminimki senin içinde değerli olacaktır keyifli formlar canımm:)

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hoşgeldin aramıza nurcan keyifli forumlar dilerim:)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hoşgeldin aramıza ...öncelikle Allah çocuklarınızı size bağışlasın:)keyifli forumlar bol paylaşımlar diliyorum

5. melek1062

melek1062 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :melek:merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım site çok güzel çok hoşuma gitti.aydından katılıyorum 2o yaşındayım 1.5 yıldır evliyim.:d014:

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

her ikinizde hoşgeldinz burda çok keyifli güzel zamn geçireceğinize inanıyorum

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ikinizde hoşgeldiniz aramıza :)

Şanslı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şanslısın

Çok Şanslısın

Çok Şanslısın.... Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik, bu köy şöyle olacaktı: 57 Asyalı, 21 Avrupalı, 14 Amerikalı (Kuzey, Orta, Güney) ve 8 Afrikalı. Bunların 52'si kadın, 48'i erkek olacaktı. 30 beyaz, 70 beyaz olmayan, 30 Hristiyan, 70 Hristiyan olmayan, 89 Heteroseksüel, 11 homoseksüel. 6 kişi bütün servetin %...
  2. şanslı oyunculardan

şanslı oyunculardan

Angelına Jolıe ile Öpüşmek Belki de Her Erkeğin Hayalidir. Ama Son Filmindeki Rol Arkadaşı James Mcavoy Hiç de Öyle Düşünmüyor. ANGELİNE JOLİE İLE ÖPÜŞMEK BELKİ DE HER ERKEĞİN HAYALİDİR. AMA SON FİLMİNDEKİ ROL ARKADAŞI JAMES MCAVOY HİÇ DE ÖYLE DÜŞÜNMÜYOR. In Touch Weekly magazinin haberine göre, şu sıralarda yeni gösterime giren 'Wanted' filminin oyuncusu James McAvoy, filmde Angelina ile...
  3. Beyaz çok şanslısın

Beyaz çok şanslısın

ünlü showman Beyazıt Öztürk gençkızların sevgilisi sadece Türkiye'de değil dünya çapında bir star o......... EVA, BEYAZ'A KONUK OLUYOR! SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL PROGRAMINDA DÜNYACA ÜNLÜ TOP MODEL CARMEN ELECTRA’YI KONUK EDEN BEYAZ, ÖZELLİKLE ERKEKLERİ YİNE EKRANA KİLİTLEYECEK... Çünkü ünlü şovmen, bu kez de ünlü model ve oyuncu Eva Mendes’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 3 Nisan’da...
  4. Şanslı nickler

Şanslı nickler

şansla ilgili sözler şans ile ilgili sözler şanssızlık nickleri şanssızlıkla şanssızlık sözleri Şansla ilgili güzel ve özlü sözler arıyorsanız tam sizlik bir konuyla karşı karşıyasınız arkadaşlar..Herkesin şansının kendinisinden yana olması dileklerimi sunarak şimdi büyük düşünürlerin şansla ilgili özlü sözlerine geçiyorum:) Şans yakalayanın olur. Harold S. Geneen Şans, alınan yenilgileri...
  5. şanslı numaralarım

şanslı numaralarım

05_05_1957 doğum tarihimin şanslı numaraları

Sayfayı Paylaş