gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

şapka modeli ve yapılışı

Konu, 'Şapka Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebek şapka modelleri ve yapılışı şapka modelleri ve yapılışları yapılışı erkek yapılışları şimdi sizlerle çok şirin ve şık şapka modelini ve nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorumŞapkamızın modeli ve nasıl yapıldığı aşağıdaki gibidir

7 zincir çekin Üzerine sık dişle dolgu yapın 2 sırda bir tek bir çift batın 3 sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin Burada amaç bombe vermeden devam etmek Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak Gerekli büyüklük aşağı yukarı bir çay fincanı tabağı büyüklüğü kadar olacak Yani pasta tabağından daha küçük olmalı Bu büyüklüğe eriştiğimizde her sırayı örerek devam edeceğiz Artma işlemi yok Her tur sık diş yaparak taaa ki alnımıza gelene dek Bere anlımıza geldiğinde gene arttırımlar başlıyor İlk sırada 3 sık diş yapın 1 kez çift batın Böylece çapkanın etrafını bir tur dönün 2 sırada 5 sık diş yapın 1 kez çift batın Gene şapkanın etrafını dönün Bu sistemle şapkayı başınıza geçire geçire boyunu ayarlayabilisiniz Modelde 9 sıra saydım ama bu kişiye göre değişen bir olay Herkes kendi başına ( çocuğunun ) göre ölçüp yapabilir Bittiğinde ipi koparın Süslemeleri yapalım kelebek modelinde siper kısmı aşağı doğru çiçekli modelde yukarı doğru bükeceğiz birde çiçek modelinde kiprikli tığ işi ile ucunu süsleyeceğiz

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben beceremem ya

şapka modeli ve yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık şapka modelleri ve yapılışı

çok şık şapka modelleri ve yapılışı

şapka örgü modelleri yapılışı şapka modelleri ve yapılışları örgü ve yapılışı bere yapılışları Kelebekli ve Çiçekli Model:7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak. Gerekli...
  2. Atkı,şapka ve kazağıyla 3 lü takım ve yapılışı:

Atkı,şapka ve kazağıyla 3 lü takım ve yapılışı:

bebek şapka modelleri ve yapılışı örgü şapka modelleri ve yapılışı bebek örgü şapkalar yapılışları erkek 5 numaralı şiş ve 3 numaralı tığla örülmüştür ARKA:Örgüye 5 numara şiş ile 85 ilmek atılarak,5 sıra horoşa ile başlanır.15 cm.beyaz feza kristal örüldükten sonra sırayla eflatun,fuşya,fıstık yeşili ve portakal rengi ipliklerden 8 er sıra örülür ve tekrar beyaz renge geçilir.Toplam 30 cm...
  3. Süper şapka ve bere modelleri

Süper şapka ve bere modelleri

şapka bere modelleri bebek şapka bere modelleri bebek ve süper süper ve
  4. 2010 bere ve şapka modelleri

2010 bere ve şapka modelleri

hazır şapka modelleri Birbirinden güzel ve şık bere şapka modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.
  5. Çiçekli Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı

Çiçekli Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı

şapka modelleri ve yapılışları örgü şapka modelleri ve yapılışları örgü bebek 2011 Kız çocukları için kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece şık ve yapılışı pratik örgü şapka modelini ayrıca açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. Yapılışı:7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift...

Sayfayı Paylaş