gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Sararan Tırnaklar İçin Tedavi Önerileri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tırnak sararması, tırnak sararması nedenleri, sararan tırnaklara çözüm Tırnak sararması birçok kişinin başına gelen bir olaydır. Görsel olarak da nahoş görünen bu durum karşısın da sizlere çözüm ve tedavi önerileri olarak gereken bilgileri paylaşıyoruz. Siz de tırnak sararmasından dolayı şikayetçi olanlar arasında iseniz aşağıda ki bilgilere göz atmanızı tavsiye ederiz.

sari tirnak.jpg

Sararan Tırnaklar İçin Tedavi Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnak bakımı için öneriler

Tırnak bakımı için öneriler

Tırnak bakımı için çok pratik öneri:) Ayaklar sabunlu ılık su konmuş bir kapta dinlendirilmelidir.Tırnaklarda iyice yumuşadıktan sonra küt olarak kesilmelidir.Mümkün olduğunca ortapedik geniş tabanlı ayakkabı ve terlik tercih edilmelidir. Tırnak ve tırnak arasındaki oyuğa tentürdiyotlu pamuk koymak güne iki kez tırnağı tentürdüyota batırmak ve ayakalrı temiz tutmak son derece faydalıdır.
  2. Sağlıklı tırnaklar için benim önerilerim

Sağlıklı tırnaklar için benim önerilerim

Merhaba Melek'lerim; Bu güne kadar sayısı oldukça fazla olan güzellik konularına imzamı attım. Editör Admin'liğimin hakkını vermek için bir çok araştırmalar yaptım ve bir çok konuyu kendim yazdım. Yetkimin hakkını vermek için, çok çalışmış olsamda, kazançlarım çok daha fazla oldu Melek'lerim. :) Neler mi kazandım; başarı ve bir çok konu hakkında bilgi sahibi olmayı :) İşte o bilgi sahibi...
  3. Sağlıklı tırnaklar için uzman önerileri

Sağlıklı tırnaklar için uzman önerileri

sağlıklı tırnaklar için, yapılması gerekenler, neler yapılmalı, öneriler, bilgiler, tavsiyeler ve dahası burada arkadaşlar Bakımlı tırnaklara sahip olmak için, sadece güzel tırnaklara sahip omlanız, ne yazık ki yetersiz Melek'lerim. Tırnaklarınızı güzelşetirmenin yanı sıra, sağlığı açısından da bakım uygulamaları yapmalısınız Melek'ler. Dermatoloji Uzmanı Dr. Vefa Gönenç, sağlıklı...
  4. Güçlü Tırnaklar İçin Öneriler

Güçlü Tırnaklar İçin Öneriler

bu konu güçlü tırnaklar için önerilere yer vermektedir. Tırnaklarınız detarjjan ve sabunlardan hasar görüyor olabilir ve siz ne yaparsanız yapın bir türlü tırnaklarınızı uzatamıyor da olabilirsiniz. Aslın da öncelikle önemli olan tırnaklarını güçlendirip onların sağlıklı bir şekil de uzamalarını sağlamanın yollarını bilmeniz... Tırnak bakımın da önemli olan nokta el ve tırnak bakımınızı...
  5. Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Hemen hemen birçok evin banyosun da bulunan klozetler aslın da kullanımı rahat olmasına karşın temizliği de bir o kadar zor ve uğraştırıcıdır. Zamanla klozetler de sararmalar meydana gelir ve bu durum tüm bayanların canını sıkmaktadır. Yüzeysel olarak klozetinizi temizlediğinizi düşünseniz de iç kısımlar da biriken kirler çıkmak da zorluk yaşatır. Sizler için bu yazım da sararan klozetleri...

Sayfayı Paylaş