gebe
  1. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sarılacak kimsesi olmadığı için forum başlıklarına saranların köşesi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında turquoise tarafından paylaşıldı.

bu akşam tüm başlıklara feci sardım.derdimi anlatamayınca tüm başıklara tecavüz edecektim neredeyse.durmam gerektiğini farkettim.bu başlığı bu yüzden açtım.kendini durduramayanlar buraya gelebilir. neden sardım,çünkü duvarlar anlamaz söylediklerimi,derdim var,anlatmak istemiyorum ama konuşmak istiyorum.gerçi anlatmadım da değil diğer başlıkta ama hızımı alamadım.bakalım burası işe yarar mı? yaradı bile.ben çıkıyorum.herkese iyi geceler.

2. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bişey rica edebilir miyim?ilk mesajımın hemen altında görünen şeyleri silmek mümkün mü.şimdiki mesajımda da görünecek mi? ya bir de öye birşey ki,başlığı açtığıma da pişman oldum,başlık sarılacak kimsesi olmayanlar şeklinde başlıyor ve hemen de mesajda birbirine sarılan çiftler..
    ya sarılmaktan kastım sevgiliye sarılmak falan da değil.hani böyle bilinsin de,hey Allah ım,walla kaldıralım o resimleri.
    hah başlıklara tecavüz etmekten de bahsetmişim ki,tesadüfün de bu kadarı.hey Allah ım.kaldırın o resimleri uleyn.

Son düzenleme: 11 Mart 2010
  3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    :d:d:D:D:D:D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Her konun altinda var,onlar reklam canim.

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha alemsin süperyedili

sarılacak kimsesi olmadığı için forum başlıklarına saranların köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başlık

Başlık

Başlık, bere, şapka rüyaları kızlar için evlilik, erkekler için iş, hayırlı bir kısmettir. Evliler için ise işte yükselme, maddi durumun düzelmesi olarak yorumlanır.Rüyada baslik görmek iyidir. Rüyada basina her-hangi bir baslik geçirdigini görmek bir memuriyete girecegine ve-ya yeni bir is kuracagina, basligi basindan çikarmak bir isten veya memuriyetinden ayrilacagina isarettir.
  2. forum siteleri için avatar

forum siteleri için avatar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Forum İçin Karışık Muhteşem İmzalar

Forum İçin Karışık Muhteşem İmzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

bebeği olmadığı için kaynanadan laf yiyenler hayden :(

kaynana lafları, kaynana, kaynana dırdırı ,kaynana, kaynanamın laf sokmaları merhaba arkadaşlar bu konuyu özene bezene açıyorum çünkü kaynanaların bebeği olmadığı için gelinlere karşı kötü davrandığını hatta arada toplum içinde laf soktukğunu çok iyi bilenlerdenim .yaw anlamadığım bu davranışlardan bu kadınlar zevkmi alıyo, bizim ne suçumuz var ,bizmi istiyoz bebeğimiz olmasın mahrum...
  5. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....

Sayfayı Paylaş