gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sarkaç Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sarkaç falı sarkaç falıma bak sarkac fali falı bak [​IMG]
    İşte sizlere çok eski fallardan biri daha....

Sarkaç falı Asirlardan beri büyük ilgi gören fal yöntemlerinden biride Sihirli Tablolar adini verdigimiz Çizgi Falidir. Falina baktirmak isteyen kisi, düsüncesini, sonucunu merak ettigi konu üzerine yogunlastirir. Sonra sarkaçını bu tabloların herhangi birisinin üstünde tutar, Sarkaç hangi yöne işaret ediyorsa. O noktanin en yakinindaki rakam, bilinmeyen yada merak edilenin cevabini verecektir.

Bu usulde bir çok sekil ve degisik anlamlar mevcuttur. Parasal konularda, Ask konusunda, Gelecek konusunda, Genç kizlar için, Genç erkekler için, Hastalar için, akliniza gelebilecek herturlu konuda....

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    merak ettim yapabilen birisi olsaydı keske cevremde :))

Sarkaç Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Love gifleri ve sarkaçları

Love gifleri ve sarkaçları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  3. Sayfa süsleri,sarkaçlar

Sayfa süsleri,sarkaçlar

sayfa süsleri, kenar süsleri, sarkaçlar, ayraçlar
  4. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler
  5. Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle yeniden sizlerleyiz.Bu günkü uğraşımız esnek kumaşlardan sakraç yapmak.Evinizde bulunan giymediğiniz eski esnek penyelerinizi bu şekilde değerlendirebilir,balkonlarınızı iç mekanlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bu çalışmayla keyifli saatler geçireceksiniz.Anlatımlı görsellerimiz yapım aşamasında size kolaylık...

Sayfayı Paylaş