gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şaşıran düşünceli ifadeler

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düşünceli ifadeler düşünceli msn ifadeleri şaşırmış smiley şaşırma ifadeleri şaşırma ifadesi Msn de arkadaşlarınızla yazışıyorsunuz ve birdenbire sohbetin ortasında sizin kafanız karıştı yada düşüncelisiniz işte o esnada bu ifadeler devreye girecek arkadaşlar çünkü hepside şaşıran düşünceli ifadeler:) [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG] bu çok fazla şaşırmış,tam benlik

Şaşıran düşünceli ifadeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn ifadeleri

msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Adet Günlerini Şaşıran Kadın

Adet Günlerini Şaşıran Kadın

kadın adeti İslamiyete her kadının hayız, lohusalık ve temizlik günlerini, bunların sayısını, zamanını bilmesi gereklidir. Bir kadın delirse vaya baygınlık geçirse yahut ilgisizliği nedeniyle adetini unutsa, kan aktığı halde aklı başına gelip iyileşse, düşündüğü zaman hayız ve nifas günleini hatırlayacak olur ve bu hatırladığına güvenirse, artık bu...
  3. Sevgi ifadeleri

Sevgi ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Smileyler ifadeler

Smileyler ifadeler

5. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş