gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi? sizce hangisi daha önemli kızlar?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elbette ki silahlarda çok önemlidir ama her zafer öncelikle yürekte başladığı için cesaret tüm silahlardan daha güçlüdür bence :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence cesarette silahta daha önemlidir çünkü cesaretin yoksa silah kullanamazsın silahın varsa eğer cesaret lazım :D

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

savaşta tabikide silah önemlidir

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şavaşta insanda cesaret yoksa yenemez silah yoksa da yenemez. çünkü silahla cesaret birbirlerini tamamlıyorlar.eğer 1isi olmaz ise insan yenemez(yenilir)...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bakın silah önemlidir çünkü düşünün çanakkale savaşını orda seyit on başının kaldırdıüı o top olmasaydı belki şu an bağımlı bi devlet olcaktık
    ;

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence silah adamın nükleebombası varsa yumruk atabilir miyim mi dicen :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

silah önemlidir silah olmazsa cesaretin olurssa düşmanın karşısına çıkar vurulursun

9. silah çünkü 2. dünya savaşında milyonlarca amerikalı silahlarının mermisi bittiği için son gördükleri şey içi boş silahlarına bakarak oracıkta can verdiler ve bu çok dehşet verici bir şey

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Cesaretin yoksa savaşı kazanamazsın.Ama silah olmadan cesaret ile savaşabilirsin.Cesaret olmazsa silah tutulmaz.Bir ordunun askerlerinin savaşma cesareti yoksa bu silahlar bir işe yaramaz.Savaşta cesaret silahtan daha önemlidir. Silah bir araçtır eğer cesaret olmaz ise bir işe yaramaz...

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

harika bir yazı yazmışsın süper senin sayende kazanacağız teşekkür ederim :)

12. münazara

münazara Forum Okuru

bence cesaret önemli

13. buket güleç

buket güleç Forum Okuru

:p:p:cool::cool::):)bence cesaret önemli çünkü cesaretin olmassa silahı da tutamassın

14. arda eliaçık

arda eliaçık Forum Okuru

bence savaşta silah önemli

15. zeydan can

zeydan can Forum Okuru

Akıllılar cesaretin yoksa tetiğe nasıl basacaksın

savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneni mi Daha Çok Seviyorsun Babanı mı?

Anneni mi Daha Çok Seviyorsun Babanı mı?

Akıllarından bir kıyaslamaya yapmaya çalışır ve çoğu zaman işin içinden çıkamazlar ve en kurtarıcı yanıt: “İkisini de eşit seviyorum” olur Küçükken hemen hepimizin çok sık karşılaştığı bazı sorular vardır. Örneğin, “Büyüyünce ne olacaksın?”, “3 kere 5 kaç eder?”, “Bir kilo pamuk mu daha ağırdır, yoksa bir kilo demir mi?” gibi… Bu sık karşılaşılan sorulardan biri de “Anneni mi daha çok...
  2. Yazılan Mı Önemliydi, Çizilen Mi Sevdalara?

Yazılan Mı Önemliydi, Çizilen Mi Sevdalara?

çizilmiş aşk resimleri kolay çizilebilen resimler kola yazılan yazılar kollara yazılan yazılar Yazılan mı Önemliydi Çizilen mi Sevdalara? Oysa, Ben Ne Yazdım Ne Çizdim sevdamı... İçimde Büyüttüğüm Ufaklıktın Sen... Ben Ne kadar Büyüttüysem Seni; o kadar Ufaltmışsın Kendini... Sen Giderken "Gitme Kal Yanımda Sana ihtiyacım Var!" Diyemedim ki...Diyemezdim de.. Çünkü Sen...
  3. Cesaretin var mı aşka?

Cesaretin var mı aşka?

Aşk zaten başlı başına bir cesaret olayıdır. Aşk testi çöz, ilan-ı aşk etme potansiyelini ölç! Cesaretin var mı aşka?
  4. Erkekler mi daha zeki kadınlar mı ??

Erkekler mi daha zeki kadınlar mı ??

Erkekler mi kadınlar mı ??? Londra'daki University College'ta görevli Professor Adrian Furnham tarafından yapılan araştırmada erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğu kanıtlandı. Yetenek testlerinde erkeklerin kadınlardan az da olsa daha başarılı olduğu, aynı zamanda erkeklerin kendilerinin daha zeki olduklarını düşündükleri için kadınlara karşı bir psikolojik avantajları da bulunduğu ortaya...
  5. Kadınlar mı Erkekler mi Daha Uykucu

Kadınlar mı Erkekler mi Daha Uykucu

erkek, erkekler, kadın, kadın erkek ilişkisi, kadın sağlığı, Kadın-Erkek İlişkileri, kadınlar, kadınlar ve sağlık, Sağlık, sağlık haberleri, Uyku Alışkanlıkları, Uyku Araştırmaları, uyku süresi İngiliz uzmanlar, ‘kadınlar mı yoksa erkekler mi daha çok uyuyor’ sorusunun yanıtını buldu! Buna göre, kadınlar erkeklerden 20 dakika daha fazla uykuya ihtiyaç duyuyor. Loughborough...

Sayfayı Paylaş