gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem Ferah - ßu Aşk Fazla Sana (akor)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Am F Am F
    Denize açildim sevmeye sevilmeye anladim sevmek gibisi yok
    Am F
    Yagmura soyundum yavas yavas yagar diye
    Am F
    Damlalarda yüzmek gibisi yok
    G E Am G E Am
    Yoklugun varligin bir dünüm yok yarinim sir
    F Am F
    Nasil inanirim sana bu yürek agir bana
    Am F Am
    Sevgin öyle uzaklarda nefes alsan da yanimda
    F Am F
    Bu ask fazla sana, bu ask fazla sana

Şebnem Ferah - ßu Aşk Fazla Sana (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana

Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana

Denize açıldım sevmeye, sevilmeye, Anladım sevmek gibisi yok. Yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye Damlalarda yüzmek gibisi yok. Yokluğun varlığın bir, Dünüm yok, yarınım sır Nasıl inanırım sana? Bu yürek ağır bana Sevgin öyle uzaklarda, Nefes alsan da yanımda x 2 Bu aşk fazla sana..
  2. Şebnem Ferah - Aşk

Şebnem Ferah - Aşk

toprağın altında sarmaş dolaş köklerle bağlanmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader varsa benimki bu olsun aşk masalsa gerçek olsun aşk.. bağlanmış kökler gibi hayat veren toprak gibi tüm anneler gibi güçlü olsun camdan sızan güneş gibi gökte yıldızlar gibi dolu hayatlar gibi sonsuz olsun toprağın üstünde yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader...
  3. Şebnem Ferah - Sigara-Akor

Şebnem Ferah - Sigara-Akor

şebnem ferah sigara notaları şebnem ferah sigara akor akor nota flüt notaları Dm Csus4 ) Aslında ben de isterim emeklemeden koşmayı ) Dm Csus4 ) Güzel elbiselerle makyaj yapıp dolaşmayı ) Dm Csus4 ) x Aslında ben de isterim düşünmeden konuşmayı ) Dm Csus4 ) Küçük bir oyun içinde önemli kişi olmayı ) Csus4 Dm Csus4 Dm Aklımdan geçen sözler kalbimden gelen sesler Csus4 Dm Csus4 Dm...
  4. Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

intro (Guitar x) clean... E------------------------------------------------------------------5-- B----5/6--8-0--6-6/5-----6--5--------5/6--8--1-----6-6/5-----------5-- G----------------------7---------7-------------------------7-5-----5-- D-7---------------------------7--0------------------------------7----- A-0---------------------------0---------------------------------0-----...
  5. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...

Sayfayı Paylaş