gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Gözyaşlarımızın Tadı Aynı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gördüğüm rüyanın etkesinden olsa gerek garip bir hisle uyandım bu sabah ya bugün o günse hayatın son günüyse
    içimi kordu sardı bu sabah

sevdigim şeyleri düşündüm sevdiğimi insanları
    gördüğüm ve görmediğim yerleri
    son kez uyandıysam ve yapamadığım şeyler varsa
    içimi korku sardı bu sabah

ya çok yalnızsam ya da bomboşsam
    zaten bıkmışsam zamanı harcamışsam

sen ben o herkes aynı hikayede
    başı ve sonu aynı gerisi farklı
    bir yerden tutunduysak hayata
    boşa geçirmemeli bırakmamalı

derdimiz yaramız acılarımız farklı olabilir
    göz yaşlamızın tadı aynı
    değişik çok başka gibi gözüken yaşamlar varsa da
    pişmanlık herkes için acı olmalı

ya çok cahilsem hiç sevmemişsem
    cesur olmamışsam zamanı harcamışsam

sen ben o herkes aynı hikayede
    başı ve sonu aynı gerisi farklı
    bir yerden tutunduysak hayata
    boşa geçirmemeli bırakmamalı

Şebnem Ferah - Gözyaşlarımızın Tadı Aynı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah - Durma

Şebnem Ferah - Durma

Biz yollarda yalnız kaldık Masallarla sevgi verilmez Biz yıllarca korku dolduk Rüzgara yön sorduk bilinmez Hangi el güçlü bu ellerden Yiğit yüreklerden Başlasak yeniden yeniden yeniden Hayır sen hiç korkma Yarın senin yanında Yeniden koş yollarda Durma Durma
  3. Şebnem Ferah - Can Kırıkları

Şebnem Ferah - Can Kırıkları

bu kalabalığın içinde yapayalnız hissetmektense dünyanın bir ucunda tek başımayım kir göstermeyen renkleriniz sizin olsun korkmaktansa bulanıklığın tam içinde bir başımayım benim belki de gizli bir bildiğim var elbette ağlarım benim can kırıklarım var senin gördüğün yanağımdan süzülenler asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var
  4. HoşçakaL-Şebnem Ferah

HoşçakaL-Şebnem Ferah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş