gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Diker biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seda diker kimdir seda diker hayatı hakkında bilgiler

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda "Seda Diker kimdir?" diyen misafirimizin sorusunu yanıtlamak için Seda Diker hakkında ve Seda Diker'in biyografisi hakkında kısa bilgi aktarıyoruz sizlere.

Bilinçaltı Uzmanı ve Tantra Eğitmeni.

Robert Kolej’in ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitenin ardından hipnoterapi eğitimi aldı ve klinik hipnoz eğitim programına katıldı.

Columbia Presbyterian Medical Center’daki uluslararası hastaları organize eden bölüm ile ortak bir çalışmayla, New York’taki Türk ve diğer yabancı kanser hastalarına, ağrı kontrolü, stres yönetimi, uyku bozuklukları ve kemoterapi sırasında özel meditasyon ve rahatlama seansları uyguladı.

Kısırlık tedavisi gören hanımlar için workshoplar, toplu ve bireysel seanslar düzenledi. Kneidi tahminlerimize göre 35 yaşlarında 50 kilo ve 170 boylarında.

2006 yılının Ağustos ayında Türkiye’ye dönen Diker eğitimlerine İstanbul’da devam ediyor.

Seda Diker biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda İlahisi

Seda İlahisi

Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır
  3. seda diker kimdir biyografisi var mı ?

seda diker kimdir biyografisi var mı ?

Seda diker hakkında kısa bilgi biyografi ve bilgiler rica ediyorum teşekkürler.
  4. Seda Önder Fotoları

Seda Önder Fotoları

Seda Önder Fotoları arıyorum lütfen sizde varsa resimlerini ekleyin bana
  5. Seda Önder Kimdir  Seda Önder biyografisi

Seda Önder Kimdir Seda Önder biyografisi

Seda Önder hayatı Seda Önder biyografisi Demet Akal'ının vokalistliğini yapan ve adı Alişan'la aşk dedikodularına karışan Seda Önder'in hayatı hakkında sizlere ksıa bilgiler aktarıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Seda Önder Demet Akalın'ın vokalistliğini yapıyordu ve bir süre önce Alişan'la olan ilişkisiyle gündeme gelmişti. Seda Önder 23 Kasım 1987 tarihinde Sakarya'da dünyaya geldi. Seda...

Sayfayı Paylaş