gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

şeffaf converse modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ben şahsen bu şeffaf converse modelini çok tuttum en başta gayet ekonomik niyemi tek bir ayakkabı giyiyorsunuz ama dikkat etmeyenler için sanki her defasında yeni bir modelde ve renkte converse giyiyor gibi görünüyorsunuz nasıl mı? İşte böyle:tik:

[​IMG][​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaaa süpermiş bu adminimm yaa..... yenimi cıkmıs ? daha once gormemiştim... kurban bayramınaa bundan istiyorumm... paylaşım için sağol..

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Değişik yaaa aslında güzelde fikir renkli çoraplarla her zman farklı renkler ortaya cıkıyor.
    Emeginize sağlık adminim

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok orjinal boğazlısında daha ii durur rengarek giy dur :D geçen arkadaşla muhabbeti geçmişti ondan duymuştum.bulursam alırım kesin :D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ay bu ne kız çok cancanlı:D

6. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok iyi düşünmüşler insan kıyafetine göre çorapla giyer

şeffaf converse modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Converseler

Converseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. converseler

converseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. converse modası sezona damgasını vurdu

converse modası sezona damgasını vurdu

4. Şeffaf Converse

Şeffaf Converse

şeffaf convers şeffaf converse seffaf converse fiyatları satın al Converse olay yarattı. Yeni ürünü: Şeffaf converse... Şaşırıyorsunuz biliyorum ama artık ebnim de rengarenk conversem olsun diye ağlamaya son kızlar :D Converse'yi rengarenk hale getirebilirsiniz.. kırmızı,beyeaz,sarı,lacivert :D Tek yapmanız gereken hangi renk istiyorsanız conversenizi o renk çorap almanız :D ypis hadi...
  5. 2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

Meleklerim 2010 aksesuar gözde olacak bir rengi yok artık:) Bütün aksesurarlarımız şeffaf olacak.Şeffaf aksesuarlarımız her kıyafetimizle uyumlu olacaktır.Ben özellikle kolyeleri beğendim.Bakalım siz beğenecek misiniz:)

Sayfayı Paylaş