gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şehit Asker Ağıdı...

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şehit agıtları asker ağıtları şehit ağıtları asker agıtları askerin ağıdı
    Canım yandı telefonum çalarken
    Anlamıştım, komutanım ağlarken.
    Yaz sonunda tezkereni beklerken,
    Getirdin ömrümün kışını oğul.

Yavrum sana yanmayan can kalmadı,
    Ağlamayan hiçbir insan kalmadı.
    Dizimde fer, damarımda kan kalmadı
    Kuruttun gözümün yaşını oğul.

Kundaklar beledim, beşikler kurdum,
    Yirmi yıl seninle avundum durdum.
    Yuvamdan uçurdum, yuvanı kurdum,
    Ya kime bıraktın eşini oğul?

Takdir-i ilahi böyle dediler,
    Taze çiçeğimi erken derdiler,
    Çınar teslim ettim tabut verdiler,
    Koydular önüme na'şını oğul...

ALINTIDIR.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Şehit Asker Ağıdı...
    ne kadar acı allah o annelere sabır versin emeğine sağlık.

Şehit Asker Ağıdı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞEHİT Asker - Çukurca'nın dağlarından merhaba

ŞEHİT Asker - Çukurca'nın dağlarından merhaba

Sevgili Anneciğim babacım nasılsınız iyimisiniz iyi olmanızı yüce Allahtan dilerim. O pamuk ellerinizden öperim. Abimin ellerinden kardeşimin ve yeğenimin gözlerinden öperim. Eğer beni soracak olursanız ben çok iyiyim. Az kalan günlerimizi saymakla uğraşıyorum ve ayakta kalmakla uğraşıyorum. İki tane Terör Örgütü denilen piçlerle uğraşıyoruz biliyorsunuz ama sonunda acı günlerimiz bitecek...
  2. Elazığ'da bir asker şehit oldu

Elazığ'da bir asker şehit oldu

Elazığ'da jandarma karakoluna PKK'lı teröristler tarafından taciz ateşi açıldı. Çıkan çatışma sonucu kara haber tez geldi. Elazığ'da, karakola düzenlenen taciz ateşinde bir asker şehit oldu. Arıcak ilçesine bağlı Bükardı beldesi jandarma karakoluna, terör örgütü PKK üyeleri akşam saat 18.15 sıralarında Arıcak ilçesine bağlı Bükardı Beldesi jandarma karakoluna yaklaşık 600 metre...
  3. askerlerimiz...şehitlerimiz...

askerlerimiz...şehitlerimiz...

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1333 px Ve Boyutu 294KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x900 px Ve Boyutu 286KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1005 px Ve...
  4. Askeri helikopter düştü: 2 şehit

Askeri helikopter düştü: 2 şehit

Kayseri'nin Sarız ilçesi yakınlarında düşen askeri helikopterde iki üsteğmenin şehit olduğu bildirildi. Malatya'dan kalkan askeri bir helikopterle Kayseri'nin Sarız ilçesi yakınlarında irtibat kesildi. Büyükçaylak bölgesinde düştüğü anlaşılan askeri helikopterde iki üsteğmen şehit oldu. Edinilen bilgiye göre helikopter, Malatya 2. Kara Havacılık Komutanlığı'ndan saat 13.10'da, helikopter...
  5. Şehit askerlere son görev

Şehit askerlere son görev

Şırnak'ta PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen iki piyade er, bugün İstanbul'da toprağa verildi. Şehit piyade er Tuncay Türken'in cenazesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı törenle İstanbul'da toprağa verildi. Şehit er Türken (21) için Ataköy 5. Kısım Camisi'nde düzenlenen törende, şehidin babası Cemal Türken ve annesi Şaziye Türken...

Sayfayı Paylaş