gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şehit yakınları ve gaziler kanununun içeriği nedir, bu kanunla ilgili bir yazı varsa paylaşın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barsak Gazi nedir hakkında bilgi

Barsak Gazi nedir hakkında bilgi

Barsak Gazi BARSAK GAZI Herkesin kalın barsağında gaz üretilir. Aslında, barsak gazlarının çoğu kalın barsakta oluşur. Gaz genellikle dışkı yaparken atılır. Bununla birlikte, bazı kişilerde oluşan aşırı miktardaki gaz, bütün gün rahatsızlık yaratır. Barsak Gazının Bileşimi Barsak gazı başlıca beş maddeden oluşur: Oksijen, azot, karbondioksit ve aaaan. Kötü koku genellikle bileşimde daha...
  2. Şehit hakkında bilgiler

Şehit hakkında bilgiler

Bir şehidi hayatta yaşıyor görmek, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına yahut Allah'a yakın olmaya; Şehid olduğunu görmek, bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye güç yetirmeye delalet eder.Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir. Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir. Rüyada bir...
  3. Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

şehitler vakfı sehitler vakfi kartal öğrenim yardım derneği şehit yakınlarına büyük hizmet T.S.K. Mehmetçik Vakfı : Askerlik hizmetlerini yaptıkları sırada şehit olan erbaş ve erlerle ilgili yapılacak ekonomik ve sosyal yardımların esas ve usullerim düzenler. Erbaş ve erlerin ölmeleri veya sakatlanmalarına göre aşağıda belirtilen yardımlar yapılır. Bu yardım; şehit evli ve...
  4. Şehitler ve Gaziler Hakkında ki Kanunda Son Değişiklikler

Şehitler ve Gaziler Hakkında ki Kanunda Son Değişiklikler

şehitler ve gaziler şehit ve gazi yasası şehit ve gazi yakınları şehit ve gazi yakınları iş ve işlemleri ile ilgili mevzuat aralık 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Görevini yaparken teröristlerce katledilen şehitlerimiz ve yaralanan gazilerimiz için kanunda bazı değişiklikler yapıldı melekler. Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin tarafından açıklanan bilgiye göre Şehit ve Gazi...
  5. şehit yakınları

şehit yakınları

Selamlar..30 temmuzda abımı kaybettık .. Bu acıyı ancak yasayanlar bılırler..bırbırmıze destek ıcın burda bulusalım..

Sayfayı Paylaş