gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seksendört - Her Gecenin Sabahında

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ellerinden kaç kişi tutmuş kime ne al yanaktan bal dudaktan banane ah gönül der kaç buralardan
    ağlar gönül kaçmak bahane
    her gecenin sabahında
    biraz alkol kanımda
    tut elimden beni yorma
    hayran hayran seyrettin
    terk etmeden mahvettin
    gözlerime baksana
    (al yanaktan gül dudaktan banane)

Seksendört - Her Gecenin Sabahında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Ben şimdi eksik gidiyorum, sonrasına sakladığım herşeyi alıp gidiyorum, bak kötü gidiyorum. Gene hatırlayacaksın beni bu yüzden, ayrılığı aldım gidiyorum. Ben bir yarı yol gidiyorum. Sevgimi aldım gidiyorum bıraktım seni; sensiz gidiyorum. Ve sen tanrım bana bunu yapmasaydın! Akşam havaalanında ağlıyordum hatırlasana korkuyorum diyordum, verilmiş onca sözün ölümünü duyuyordum...
  2. Ceza Sabah Bastı Geceyi

Ceza Sabah Bastı Geceyi

Savaş genemi kekeme oldum bak bu vakit alır var bir makinalım Savaş yakınsa akınalımda buradadır biz sakınalım barışa çare bakınalım Çok hasta o kanı akıtanın hesabı çoksa nakit alın pardon şu camı kapatalım Bu çok soğuk bir dünya napalım biz patron üşümüş ortadoğudan yakıt alın İyice kanıda akıtalım ki izimiz olsun kahrolun savaş bir sayfa kapatalım Yoksa bizde yakılalım düşman hep markajımda...
  3. Seksendört - Sabah Olsun

Seksendört - Sabah Olsun

Saygısız yürütemezdik, başaramazdık. Biz bu aşka köle olduk. Söylenenler unutulmaz. Yenilip yutulmaz. Yanamadan kül olduk. Sevdiğim herkes ayrıl diyor. Kimse onu bilmiyor. İçimde sönmeyen ışık o. Korktuğum her zaman, yanımda olmadan, Beni rahatlata bilen o. Sabah olsun Tanrım. Ne olur uyandır beni. Elimi açtım göğe duy beni Dibine vurdum aşkın. Suretim boş şişelerde. Tiryaki oldum artık...
  4. ....o geceler... o sabahlar....

....o geceler... o sabahlar....

o geceler... o sabahlar... Geceydi. Havada kardeş bir serinlik vardı. Genç sayılmayacak kadar çocuk, çocuk sayılmayacak kadar kaygılıydık. Ay ışıyordu... Sohbetimizin kıyısından bir dere geçiyordu. Ayın suyla öpüştüğü yerdeydik. Geceydi... Ürperiyorduk... Kanlı heyecanlı insanlar değildik, bir roman okurunun düş kahramanlarıydık. Bizi yazanın kim olduğunu hiçbir zaman bilemeyecektik......
  5. Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur buyrun Melekler

Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur buyrun Melekler

Kadir Gecesi Sabahı Kadir Gecesinin Sabahı Nasıl Olur Bu salı gecesi Kadir Gecesini kutlayacağız Allah izin verirse tabi. Sevgili Melek'ler, Kadir Gecesinin kerameti hakkında bilgi sahibiyiz hepimiz az ya da çok... Öncelikle sizlerin Kadir gecesini hayırlıyor ve bizleri de dualarınıza almanızı rica ediyoruz:) Ayrıca sizlere bu yazımızda Kadir Gecesinin sabahı nasıl olur diye de...

Sayfayı Paylaş