gebe
  1. HayaLet

HayaLet Forum Okuru

SeLamLarim..

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında HayaLet tarafından paylaşıldı.

ÖnceLikLi oLArak ßayan oLmadıgımı ßiLdirmek iSterim.. ßöyLeLikLe Kim oLdugumun gerekLiLiği de ortadan kaLkmıŞ oLuordur Sanırım.. Formun GünceLLenen konuLArından iStifade etmek gißi ßasit ßir aMaÇ Söz KonuSu .. GüzeL vakit geCirmek diLekLerimLe.. SaygıLar..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: SeLamLarim..
    Sevgili HayaLet,

Sizemize kayıt olduğunuzda okudum diye işaretlediğiniz kurallarda ve üye ismini yazdığınız yerde 2px ebatta ERKEK ÜYE KABUL EDİLMİYOR ibaresinden dolayı anlayışınızı isteyerek sizi siteden siliyorum.

Kolaylıklar dilerim,

Not: Eğer konu sitedeki yazılanlardan istifade mevzu ise zaten onlardan faydalanabilirsiniz. Site herkese açıktır sadece mesaj atamaz ve konu gönderemezsiniz.

M.C

SeLamLarim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selamlar :)

selamlar :)

:d040:selamlar ismim yasemin durgun istanbuldan katiliyorum. Tesadüfen girdim ve bizlere yönelik bir site olduğu icin üye oldum. İnsallah güzel vakit gecireceğimi umuyorum. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum herkesi selamliyorum....:bulas:
  2. selamlar

selamlar

ben yüsra k.maraştan 2 çocuk annesi bi bayanım umarım güzel vakit geçiririm...
  3. Selamlar :)

Selamlar :)

forum temasını çokkkkkkkk beğendiğim için üye oldum içimi açtı çok hoşşş:) içerikde hoşuma gitti:) hoşca vakit geçirmek dileklerimle:) ben geldimm:D
  4. SelamLar

SelamLar

Merhaba kızlar Ben Fatma Foruma üye olmaktan çok mutlu oldum. Bundan sonra aranızdayım.
  5. selamlar

selamlar

iyi günler ben istanbul zeytin burnundan katılıyorum ve hamileyim :hamileyim: yaklaşık 2 senedir bu siteyi üye olarak takip ediyorum ve en sonunda bende katıldım . bu arada adım ilknur soyadım gül 22 yaşım :)

Sayfayı Paylaş