gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selda Bağcan - Adaletin Bu Mu Dünya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güvenemem Servetime malıma Ümidim Yok Bugün İle Yarına Toprak Beni De Basacak Bağrına

Adaletin Bu Mu Dünya
    Ne Yar Verdin Ne Mal Dünya
    Kötülerinsin Sen Dünya
    İyileri Öldüren Dünya

Ne İnsanlar Gelip Geçti Kapından
    Memnun Gelip Giden Var Mı Yolundan
    Kimi Fakir Kim Ayrılmış Yarinden

Adaletin Bu Mu Dünya
    Kötülerinsin Sen Dünya
    İyileri Öldüren Dünya

Kimi Mecnun Gibi Dağda Dolaşır
    Kimisi De Ölüm Yok Gibi Çalışır
    Kimi Meteliksiz Kimi Milyona Karışır

Adaletin Bu Mu Dünya
    Kötülerinsin Sen Dünya
    İyileri Öldüren Dünya

Selda Bağcan - Adaletin Bu Mu Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  2. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  3. Selda Bağcan - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu

Selda Bağcan - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu

Bu yıl benim yeşil bağım kurudu Dolu vurdu yaprakları çürüdü Benim de saz tutan elim var idi Şimdi bir köşede yatar ağlarım Benim ile lokma yiyip içenler Gölgemin altında konup göçenler Sizi zalim dar günümde kaçanlar Ben kendi halime bakar ağlarım Çırpına çırpına bir yuva kurdum Bebeği görmedim kundağı gördüm Deryada boğuldum karaya vurdum Çamurdan çamura batar ağlarım Mahzuni Şerif'im...
  4. Selda Bağcan - Ah Yalan Dünya

Selda Bağcan - Ah Yalan Dünya

Hep sen mi ağladın? Hep sen mi yandın? Ben de gülemedim yalan dünya da, sen beni gönlünce mutlu mu sandın? Ömrümü boş yere çalan dünya... Ah yalan dünya yalan dünya yalandan yüzüme gülen dünya, Ah yalan dünya yalan dünya yalandan yüzüme gülen dünya. Sen ağladın canım, ben ise yandım... Dünyayı gönlümce olacak sandım. Boş yere aldandım boş yere kandım, ah rengi gözümde solan dünya. Ah...
  5. Selda Bağcan - Halkım (2011)

Selda Bağcan - Halkım (2011)

selda bağcan halkım Selda bağcan, selda bağcan albümü, selda bağcan 2011 albümü, selda bağcan halkım albümü, resimleri hhakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Selda Bağcan 2011 Halkım albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Selda Bağcan Albüm Adi: Halkım Türü: Türkü Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 72.39 MB Albümdeki Eserler...

Sayfayı Paylaş