gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selda Bağcan - Katip Arzuhalım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sıla sellerinde sazım çalınır çamlıbeller bölük bölük bölünür yardan ayrılmışam bagrım delinir
    katip arzuhalım yaz yare böyle
    güzelime ey birtaneme ey güzelime ey
    yardan ayrılmışam bagrım delinir
    güzelime ey birtaneme ey
    kul olayım kalem tutan ellere
    şekerler ezeyim şirin dillere
    güzelime ey birtaneme ey güzelime ey
    şekerler ezeyim dillere
    katip arzu halım yaz yare böyle
    güzelime ey birtaneme ey
    Pir Sultan Abdalım ey Hızır Paşa
    yazılan geliyor sağ olan başa
    beni hasret koydun kavim kardaşa
    güzelime ey birtaname ey güzelime ey
    beni hasret koydun kavim kardaşa
    güzelime ey birtaneme ey

Selda Bağcan - Katip Arzuhalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  2. Selda Bağcan - Gesi Bağları

Selda Bağcan - Gesi Bağları

gesi bağları tab gesi bagları tab baglari selda bağcan bağları tabı Gesi bağlarından dolanıyorum Yitirdim yarimi amman aranıyorum(2) Bir çift selamına güveniyorum Gel otur yanıma hallarımı söyleyim Halımdan bilmiyor ben o yari neyleyim Gesi bağlarında üç top gülüm var Hey Allahtan korkmaz sana bana ölüm var(2) Ölüm var sa bu dünyada zulüm var Atma garip anam beni dağlar ardına Kimseler...
  3. Selda Bağcan - Denizlerin Dalgasıyım

Selda Bağcan - Denizlerin Dalgasıyım

Sevinmesin ey zalımlar Öldüğüme benim benim Yiğit ölmez kolay kolay Ben ölmedim ki ben ölmedimki Bakmayın suskunluğuma Bakmayın durgunluğuma Bedel verdim her kavgada Yenilmedim ki [Nakarat] Denizlerin dalgasıyım Ben halkımın kavgasıyım Yarınların sevdasıyım Yenilmedim ki Gelir günler gelir elbet Gör o zaman beni beni Bana neyler zalım felek Ben ölmedim ki ben ölmedim ki Bakmayın...
  4. Selda Bağcan - Beni Unutma

Selda Bağcan - Beni Unutma

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat onikiyi vurduğu zaman Beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içimde perişan yürürüm Sende karanlığın sustuğu yerde Beni beni unutma O saatlerde serpilir gülüşün Bir avuç su gibi içime ey yar Senin de başında o çılgın rüzgar Deli deli esiverirse bir gün...
  5. Selda Bağcan - Halkım (2011)

Selda Bağcan - Halkım (2011)

selda bağcan halkım Selda bağcan, selda bağcan albümü, selda bağcan 2011 albümü, selda bağcan halkım albümü, resimleri hhakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Selda Bağcan 2011 Halkım albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler. Sanatçi: Selda Bağcan Albüm Adi: Halkım Türü: Türkü Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 72.39 MB Albümdeki Eserler...

Sayfayı Paylaş