gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Selülit e cagre > denenmiştir =)

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Ben bıraz balık etlı bayan oldugumdan dolayı azıcık vardı . Ama şimdi yok ben selülitlerimi yok etmek için badem yagı susam yagı zeytın yagını karıstırıyodum ve selulıt olan yerlerıme suruyodum usttunüde secret le sarıyodum.snrada spor yapıp ıyıce terlıyodum ve arkadasından mukemmel rahatlatıcı bır dus .yumusak ıpek gıbı bır ten cıkıyor ortaya tavsıye derım :) 10 gun ıcınde sonuc alabılıyosunuz ben uyguladım ve su an yok

2. _RAFLASYA_

_RAFLASYA_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoooook tşk ederim bende usun samandır denenmıs care arıyordum ellerıne sağlık

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    benim selülitlerim yok bikerem gamze :seker: hahaha parmaklarına sağlık canım denicem bende .........

4. hatidzhe

hatidzhe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de denemem lazım, yaş ilerledikçe selülit derdi da orantılı olarak artıyor:(

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm yani gün icinde yapsak yeterli örneğin aksama doğru 6 da sarsak sonra üzerine spor yapıp baya terlesek egzersiz falan hemen banyo yapsak etki edermi ? yoksa sabaha kadar beklemektemi fayda var?

Selülit e cagre > denenmiştir =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denemedir :)

denemedir :)

-5530063763638673026olmuyo yaa :)video ekleyemiyorum :D
  2. Denemedir..

Denemedir..

herkese merhaba ben kocaeli- gebze' den esma...hepinize iyi eğlenceler diliyorum.
  3. Çağla Şikel'den Selülit Yok Eden Karışım Tarifi...

Çağla Şikel'den Selülit Yok Eden Karışım Tarifi...

Çağla Şikel Selülit Yok Etme Formülü Çağla Şikel'den Selülit Karışımı Doğumdan sonra vücut bakımına dikkat eden ve selülitleri için özel bir karışım kullanan Çağla Şikel, kısa zamanda eski formuna kavuştu. İşte Çağla Şikel’in selülitlerini yok eden formülü.... Çağla Şikel, selülitsiz bacaklarını kendi hazırladığı, kekik ve biberiyeden oluşan bir karışıma borçlu. 10 damla biberiye,...
  4. Tuba Ünsal'dan Selülitleri Yok Eden Süper Tarif!

Tuba Ünsal'dan Selülitleri Yok Eden Süper Tarif!

selülit giderici, selülitler nasıl yok olur, selülit formülü Sevgili melekler, başarılı ve güzel oyuncu Tuba Ünsal iki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziği ve güzelliğiyle herkesi imrendiriyor. Ünsal gittiği Mısır'da keşfettiği selülit giderici formülü açıkladı. Buna göre Ünsal'ın verdiği formülü haftada 3 kez uygulayan bayanlarda selülitten eser kalmayacak! İşte selülitten şikayetçi...

Sayfayı Paylaş