gebe
  1. serseri_ebru

serseri_ebru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selülitli gezmeyin

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında serseri_ebru tarafından paylaşıldı.

aburcubura düşkünlüğümü bazen abartıyorum anında vucdum sinyal veriyo hemende bacaklarımda o iğreeeeeenç portakal görünümü oluşuyo neyseki çözümü buldum özel bi jel biberiye özlü çok da meşhurdur 1 yıldır düzenli aralıklarla onu kullanıyorum artık hiç öle selülit derdim de olmuyo azcık gırtlağımıda tutsam kilo da vericem de tutamıyom kiyupis

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tam tarifini yazarmısın :) bende cok cıkmadan önlem almak istiyorum

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    bende hiç selülit yok çokk şükür :) ama paylaşımın için teş ederim canımm çıkarsa denerimm

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay super nasıl öyle oldun ablam zayıf 0 beden ama alkol sigara cips cola vs. kullanmaktan selulut yaptı oysa cok zayıftır :S cöp gbi :D

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çook dikkat ediyorumm beslenmeme colayı bile çok nadir içerim heralde ondan darısı senin başına iklimcim :)

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim umarım basaarıcaam :D

7. serseri_ebru

serseri_ebru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım ismini çok beğendim annem kızım olduğunu duyunca bana adını ilkim koy ilk çocuğun demişti ama dinlemedim içimde kaldı :( benim sırrım extrajel kendimde fazlalık hissetiğim anda hemen başlıyorum uygulamada kolay kalçanda göbeğende bacaklarında kollarında deneyebilirsin ben çok memnum hızlı sonuç verdiği için.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim :)
    alabilirsem alırım bu jeli cok sağol

selülitli gezmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)

Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)

selülit nedenleri sebepleri tedavisi sorunu çözümü burada arkadaşlar. Selülit sorunu dünya üzerindeki bir çok kadının kabusu halini almıştır. Meleklermekani.com olarak, selülit nedenleri konularımıza ve bu nedenlerden sonrada ortadan kaldırmak için Selülit Tedavisi konularına yer verdik zaman zaman... Maliyetini de düşünerek, bitkisel selülit tedavisi yöntemleri önerilerinide, selülit sorunu...
  2. Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen !

Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen !

gülben ergen haberleri gülben ergenin selülitleri Yaz geldi ya melekler, tatil yerlerinde plajlarda bir kovalamacadır başladı. Aman selülitlerim görünmesin, aman mayolu görünmeyeyeim telaşına düşen ünlüler ne yazık ki acar foto muhabirlerinden kaçamıyor :) İşte 2012 yazının ilk selülitli güzeli, Gülben Ergen. :) Gülben Ergenin selülitleri manşet manşet basına sızmış. Detaylar şöyle......
  3. Gülben Ergen'den Selülitli Fotoğraflarına Yorum!

Gülben Ergen'den Selülitli Fotoğraflarına Yorum!

gülben ergen gülben ergen haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Gülben Ergen bu yaz da magazincilere yakalanmaktan kurtulamadı ve geçtiğimiz gün basında yine mayolu ve selülitli fotoğrafları çıktı. Tarçınlı suyla epey kilo verdiği daha önce haber olan Ergen'in aslında o kadar da kilo vermediği mayolu fotoğraflarından belli oldu. Selülitli fotoğraflarının basında çıkmasının ardından...

Sayfayı Paylaş