gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Kendimi anlatmak istedim sana ama boşaydı.Senin anlamak gibi bir niyetin yoktu.Çırpınışlarım boşaydı.Çabalarım sonuçsuzdu.İnsan görmek istediğini görür derler.Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil.
    Beni anlamadın ya,ona yanıyorum şimdilerde!

Seven bir çift göz vardı bir zamanlar.Sana her bakışında yaşlarla dolan bir çift göz.Başkalarının kaybolmak için herşeyi hiçe saydığı,seninse görmediğin bir çift göz.Şimdi nerelerde, ne yapıyor,kime bakıyor o gözler diye sorma bana!Sana bakmayacak,baktığında huzur bulmayacak artık o gözler.Sevdasını dillendirmeyecek.Onu anlamayan gözlerine "Beni anla." der gibi bakmayacak.

Sen haketmedin ne beni ne de sevgimi...Sen saygı duymadın ki aşka...Sen hiç bilmedin ki sevgi nedir?Sen hiç bilmedin ki seven bir yürek nasıl çarpar?Sen hiç sıladakini özlemedin ki.. Sen beni hiç anlamadın be sevgili.

Yanışım boşa,bitişim boşa...Bu alevlenen kor boşa...Küllerinden yeniden doğan yüreğimi yeniden yakmak mı niyetin?Bu yangın boşa be sevdiğim.Yine geleceksin,yine alevleneceksin yüreğimde ve yine beni anlamadan çekip gideceksin buralardan...

Bu son yanışım olacak bu son bitişim.Yeni bir yangın daha yok sana.Yine gideceksin beni anlamadan...Ardından da küllerini göndereceğim.

Dedim ya bu son yanışım olacak bu son bitişim.
    Yan-dım.
    Bit-tim.
    Sen de bende bittin.
    Küllerinden tekrar doğmamak üzere bittin.
    Bu son yangın!
    Artık ne sen varsın ne de ben.

Sende bende bu son yangında kül olduk!
    Yeniden doğamayacak kadar yok olduk!

Sen bende görmek istediklerini gördün,bana ait olan şeyleri değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayal değil en çok istediğim şey(ler)

hayal değil en çok istediğim şey(ler)

valla benim şu en çok istediğim şey daha doğrusu birbütün halinde istediklerim..hepsi birbirine bağlı çünkü... yönetmen olmak ve tüm dünyanın filmlerimi tanıması.... tabi bunun için öncelikle üniv kazanmam gerekiyor...busene olmadı çok büyük hayal kırıklığı oldu bnm için ama :( busene olur inş...Anadolu Üniv. okumak tabi üniv hayalim de... yönetmen olmak,kendi film şirketimi kurmak...
  2. Balbay: Günlükler bana ait değil

Balbay: Günlükler bana ait değil

Ergenekon davasında tutuklu Mustafa Balbay, medyada yer alan günlüğün kendisine ait olmadığını dile getirdi. Cumhurriyet Gazetesi sürmanşetini yazarı Mustafa Balbay'a ayırdı. Gazete, kendisine tecrit uygulandığını söyleyen Balbay'ın "O günlükler bana ait değil" dediğini yazdı. Mustafa Balbay cezaevi yönetimi tarafından tecrit altında tutuluyor, havalandırmaya bile tek başına...
  3. sen bana aitsin

sen bana aitsin

sen bana aitsin sen bana aitsin sözleri Bir yara bir ömrü her gün nasıl kanatır... Sen yarammışsın ve ben o yarayla yaşamışım yıllarca... Önemsiz olacağı düşünülüp kaçılan bir söz bir tek cümle sonradan ne kadar acı verebiliyormuş... Ben her gün işte böyle can acısıyla gözlerimi açıyorum,gecelere kadarda yaramı sarmaya çalışıyorum... Meğer ben seni, ne kadar içime...
  4. sen benim hiçbir şeyimsin

sen benim hiçbir şeyimsin

Yaşamak için mecbur olduğumu bildiğim ama bana çektirdiği acı yüzünden solumak istemediğim, içime her çektiğimde ciğerlerimi kavuran nefes sen değilsin. Yüzümü alev alev yakan, ne kadar çabalasam da engel olamadığım, gözlerimden içime dökülen gözyaşım değilsin. Nereye baksam gördüğüm, neye dokunsam hissettiğim, kiminle konuşsam dinlediğim, “Her şeyimsin” deki gizli öznem sen değilsin.Sen benim...

Sayfayı Paylaş