gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sen bilir misin, sen

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sen bilir misin, sen Atatürk` ü Atatürkümü? O vatan için vatan,
    Yurt için yurt
    Düşüncede özgürlük
    Bir çağdaş adam.
    Sen geri kalmışlığın simgesi,
    Sen bilir misin? sen
    Atatürk`ü Atatürkümü?
    O aydınlık ışık
    Yarınlara umut
    Yürekte sevgi
    Kalem tutan el
    Mustafa,Mustafa Kemal
    Sen bilir misin? sen
    Atatürk ü Atatürkümü?
    Samsun dan doğan güneş
    Anadoluyu saran el
    Namluya sürülmüş mermi
    Elmadağında mavzer
    Bir yiğit bir yiğit asker
    Mustafa Mustafa Kemal
    Sen bilir misin? sen
    Atatürk ü Atatatürkümü?
    Bir buruk sevda
    Tozlu yollarında Anadolunun
    Uykusuz gecelerin sabahı
    Umut aydınlık
    Kartal başlı kahraman
    Mustafa Mustafa Kemal
    Sen bilir misin? sen
    Atatürk ü Atatürkümü?
    Özgürlüğe açılan kol
    Esarete şaklayan
    Kırbaç
    Bir umut bir, haykırış
    Bir bulut mavi gözlerinde
    Bayrak bayrak.
    Mustafa,Mustafa Kemal
    Sen bilir misin? sen
    Atatürk ü,Atatürkümü?
    Başın dik yürüyebiliyorsan
    Yıllara
    Özgürce dalgalanıyorsa
    Bayrağın
    Düşünceleri,
    Düşüncen olmuşsa
    Mutlusun
    Mutludur
    MUSTAFA MUSTAFA KEMALİM

Sen bilir misin, sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Sen Bilirsin

Keremcem - Sen Bilirsin

diyorum ki dönsen fena mı olur hani son bıraktığımız yerden başlasak yine aynı tadı verir mi teninden tadarken ben seni baştan çıkartsam yine aynı eskisi gibi güzelim öünde diz çöksem ve seni göklere yükseltsem başımı göğsünde eritsem yüzüne bir tebessüm gelir mi sorarım gülün elindeyken görünce aşkı gözlerimden ve sonunda bir ah etsen yüzüne bir tebessüm gelir mi yine de sen...
  2. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...
  3. Sen Yalnızlığın Anlamını Bilir Misin

Sen Yalnızlığın Anlamını Bilir Misin

Sen Yalnızlığın Anlamını Bilir Misin Tek başına günlerce yürüdün mü hiç bomboş sokaklarda... Islatan yağmurun altında iliklerine kadar hissettin mi yalnızlığı? Kimse yoktur yanında elini tutacağın, omzuna yaslanacağın, kulağına sevgi sözcükleri fısıldayacağın birini göremezsin yakınlarında. Kapkaranlıktır her yer eğer yalnızsan. Önünü göremezsin yalnızlığın yoğunluğundan. Yapayalnız...
  4. Sen Yalnızlığın Anlamını Bilir Misin :

Sen Yalnızlığın Anlamını Bilir Misin :

yalnızlığın anlamı yalnızlık anlami Tek başına günlerce yürüdün mü hiç bomboş sokaklarda... Islatan yağmurun altında iliklerine kadar hissettin mi yalnızlığı? Kimse yoktur yanında elini tutacağın, omzuna yaslanacağın, kulağına sevgi sözcükleri fısıldayacağın birini göremezsin yakınlarında. Kapkaranlıktır her yer eğer yalnızsan. Önünü göremezsin yalnızlığın yoğunluğundan. Yapayalnız yürürken,...
  5. Sen Gitmeyi Bilirsin Ben Sevmeyi

Sen Gitmeyi Bilirsin Ben Sevmeyi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş