gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sen bir lütufsun bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sen bir lütufsun bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

gunleri sor gunleri sor sensiz gecen gunleri özlemi sor özlemi sor sensiz gecen gunlerin özlemini..serbeti sor serbeti sor özleminin bana verdigi serbeti gel beni sor gel beni sor tabi gunlerin bana verdigi bitkinligi... cok bitkinim sensiz bir hicim bunu söylemek benim icin cok zorr sana olan tutkunum bu aralar durgun cunku yoksun tüm bunlarin sonucunu gel bana sor ele gune karsi yollari...
  2. Bir Tek Sen Yetersin Bana

Bir Tek Sen Yetersin Bana

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı. Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin...
  3. Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:) Bana bir masal anlat baba İçinde denizler...
  4. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Tiridine Bandım Türküsü Sözleri Berna Tiridine Bandım Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Kahverengi Gözlerin şarkısının ardından şimdi de Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Tiridine Bandım Türküsü Sözleri ile karşınızdayız :) Of oooof (Hey Heeey) Sabahleyin erken çifte giderken amman amman Öküzüm torbadan düşmüş gördün mü amanini yandım Amanini amanini amanini yandım...

Sayfayı Paylaş