gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

sen eşittir ben

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

gün karanlıksa etrafın bulanıksa kaderin sana düşmansa benden çokta farklı değilsin yağmura saygın sonsuzsa aşka hiç inanmıyorsan zorla günleri sayıyorsan aynı kişi bile olabiliriz. eminim bi gün bi yerde karşılaşacağız bişeyler içeceğiz hatta eskileri anıp dertleşeceğiz
    en sevdiğin şarkı yalansa hayatının filimi hayatsa bide hayatın tümüyle yalansa karşılazmamız an meselesi
    hayatın kitabı mutluluksa sardunyaları mırıldanıyorsan deniz görmeden yaşayamıyorsan SEN EŞİTTİR BEN DEMEKTİR.

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bu sarkiyi cok seviyorum

sen eşittir ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seninle Ben

Seninle Ben

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Toygar IşıkLı - Sen Eşittir Ben

Toygar IşıkLı - Sen Eşittir Ben

Bu araLar çok sık dinLediğim bi parca sizinLede payLasmak istedim :) Gün karanlıksa etrafın bulanıksa Kaderin sana düşmansa benden çok da farklı değilsin Yağmura saygın sonsuzsa aşka hiç inanmıyorsan Zorla günleri sayıyorsan aynı kişi bile olabiliriz Eminim bi gün senle buluşup bişeyler içeceğiz Hatta belki eskileri anacağız dertleşeceğiz En sevdiğin şarkı yalansa hayatının...
  3. seninleyken ben....

seninleyken ben....

mehmet coşkundeniz sözleri evet meleklerim cok sevdiğim aşk doktoru mehmet coşkundenizin bir yazısını siz aşık melişlerimle paylaşmak istedim.... Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki...
  4. Sen Eşittir Ben Notaları

Sen Eşittir Ben Notaları

Sen Eşittir Ben Notaları lazım bana arkadaşlar çok acil lazım lütfen yardımcı olun
  5. Toygar Işıklı Sen Eşittir Ben Notalar

Toygar Işıklı Sen Eşittir Ben Notalar

Sen Eşittir Ben Notalar Sen Eşittir Ben Şarkısının Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Sen Eşittir Ben şarkısının notalarını isteyen misafirler, sizler için bu yazımızda Toygar Işıklının sevilen güzel şarkılarından birisi olan Sen Eşittir Ben Notalarını paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş