gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sen Özürlü Olsaydın!....okumalısınız..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

özürlü, engelli, hakkında, şiir, engelli insanlar hakkında duygu yüklü şiir burada
    Hanımlar bu aralar çok fena depresyondayım bu çocukları düşündükçe, onlara zarar vermeyi düşünen hatta zarar veren insanlar aklıma geldikçe kendimi yiyip bitiriyorum.. Allah'm onları biz kullarından Korusun. Çünkü onlara sahip çıkması gereken bilerken; yine zarar veren onlara bizleriz.. Belki sen değilsin , belki o da değil ama unutma birileri var!

Sen Özürlü Olsaydın Kader sana ansızın indirseydi tokadı
    Ömrünün baharında sararıp ta solsaydın
    Bir anda uçup gitse dizlerinin takatı
    Böyle mi düşünürdün sen özürlü olsaydın

Tanrım sana bu güzel elleri vermeseydi
    Masmavi gökyüzünü gözlerin görmeseydi
    Dünyada olanlara aklın hiç ermeseydi

Candan sevdiğin biri bu hale düşse idi
    Belki sana bir ibret belki bir hisse idi
    Felek sana müebbet bir ceza kesse idi

Kutsaldır özürlüye vereceğin her emek
    Ona nasılsın deyip yüzüne gülümsemek
    İnsana yakışır mı ondan bana ne demek

Neden hor görüyorsun tanrı verdiği canı
    Belki onunda vardır senden üstün bir yanı
    Asla dilemem ama Allah korusun hani

Gelin bu insanlara artık sahip çıkalım
    Çevresine örülmüş duvarları yıkalım
    Vicdanına danışıp bir hesap yap bakalım

İbrahim Yavuz

GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
Sen Özürlü Olsaydın!....okumalısınız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olsaydım

Olsaydım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Bir yudum sen olsaydın Avuçlarımda tutsak Bir yudum sen olsaydın Sessizliğime ortak Yetmiyor hayal edip Umutlarla avunmak Bitmiyor saatlerce Aşka sitem savurmak Sen olsaydın Dudaklarım mutluluk İçerdi sen olsaydın Dilimdeki suskunluk Biterdi sen olsaydın Zamanında sevmeyi Acıları ezmeyi Doya doya gülmeyi Yaşardık sen olsaydın Bir yudum sen olsaydın Arzularıma yasak Bir yudum sen olsaydın...
  3. Özürlü Kartı

Özürlü Kartı

özürlü kimlik kartının faydaları başbakanlık kartının faydaları özürlü kartı avantajları kimlik kartı Özürlü kimlik kartı, Gelir Vergisi indiriminden yararlanabileceğiniz, Devlet Demiryolları ve Havayolları ile seyahatlerinizde belirli oranlarda indirimlerden yararlanabileceğiniz, yerel yönetimlerin kararına göre şehir içi ulaşımlarda ücretsiz ya da indirimli ücret ödeyebileceğiniz bir...
  4. sen olsaydın....

sen olsaydın....

Ateşi gözlerinden almıştım....................Hangi dağın volkanıydın.....İçime erirken üşürdüm....... Şimdi yaktığından arta kalandır yüreğim......Yokluğunun dumanı tüter gözlerimde......Yalnızım.......Yüreğimin cesetini taşıyorum......Göğüs taftamda......Sigara gibi söndürüyorum.......Dilimdeki ateşi......Ve en uzak ...yıldızlar gibi Susuyorum.....Bağ bozumuyum.......Kuşlarca kirpiklerime...

Sayfayı Paylaş