gebe
  1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen Söylemesende Ben biliyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

aziz nesin sen söylemesende ben biliyorum sen söylemesende biliyorum ben aziz nesin Seziyorum ki kaçacaksin... Yalvaramam kosamam
    Ama sesini birak bende

Biliyorum ki kopacaksin
    Tutamam saçlarindan
    Ama kokunu birak bende

Anliyorum ki ayrılacaksın
    Çok yikkinim yıkılamam
    Ama rengini birak bende

Duyumsuyorum ki yiteceksin
    En büyük acım olacak
    Ama isini birak bende

Ayrımsıyorum ki unutacaksin
    Aci kursun bir okyanus
    Ama tadini birak bende

Nasil olsa gideceksin
    Hakkım yok durdurmaya

AMA KENDINI BIRAK BENDE

Aziz Nesin

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Söylemesende Ben biliyorum
    teşekkürler meleğiim çok güsell

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    AMA KENDINI BIRAK BENDE

ellerine sağlık

Sen Söylemesende Ben biliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seninle Ben

Seninle Ben

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Bütün aşklar gelişlerle başlar gidişlerle büyür Biliyorum/önce sen gideceksin Toplayıp avuçlarına bütün güneşleri/gideceksin Sorgulamadan yargılamadan kuracaksın darağacımı Gözbebeklerimde kalacak gözbebeklerin Bırakarak kulaklarımda en güzel nağmelerini Biliyorum/ önce sen gideceksin Sonra ben gideceğim buralardan Ayak izlerine akacak gözümden kan damlaları Bir kez daha...
  3. Sen...Ben...

Sen...Ben...

Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime, ben kendi masalımı terk edip, gözlerine benzeyen bir deniz seçmiştim kendime. Bana aşkı öğretmişsen yorgun, terli bir tepede; bırak isyanım tam olsun yüreğimin sessizliğindeki kıyamete… Bilirim sen kendince bir hayatı onarmaya düşkünsün. Onarmak içinse gidişin; sen önce seni affet. Adına mavi dediğin çoğul eksikliğinde…
  4. seninleyken ben....

seninleyken ben....

mehmet coşkundeniz sözleri evet meleklerim cok sevdiğim aşk doktoru mehmet coşkundenizin bir yazısını siz aşık melişlerimle paylaşmak istedim.... Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki...

Sayfayı Paylaş