Senaryo oyunu

adley

Yeni Üye
Üye
Senaryo oyunu
Arkadaşlar hep beraber senaryo yazmaya ne dersiniz?ben bir bölüm yazıcam siz arkasını getireceksiniz.her üye bir üstteki bölümü okuyacak ve ona göre birşeyler yazacak.oyunun sonunda sonu mutlulukla biten bir melekler mekanı senaryosu olmuş olacak.başlıyorum sırayla takip edin:

Güneşli bir pazar sabahıydı,diğer günlerden pek farkı yoktu genç bayan için..
uyandığı an yine gözü takılmıştı tekerlekli sandalyesine,her sabah olduğu gibi gözyaşlarını tutamadı.o acı olay hergün canlanıyordu gözlerinin önünde...güzel sanatlar resim bölümü mezunuydu.haftasonuydu yeni çıkacak bir kitap için resim çizmesi istenmiş o da çizip bitirmiş,eserini yayınevine götürmeye gidiyordu.karşı caddeye geçmek için trafik lambasının düğmesine bastı.nerden bilecekti o caddenin onun dönüm noktası olacağını...
bütün arabalar durmuştu,uzaktan hızla gelen bi arabaysa durmadı ve...

Cevap: Senaryo oyunu

ve ona çarpTı.herkez bağrışıorDu ambuLans dİe. sonunda ambulans geLmişTİ hastaneye kalDırılDı bayan.doktorlar hemşireler etrafında dolanıorDu.kadının başından kanlar akıordu. kadın bişiler sayıklıoDu...

iyi dusunce

fakat ben farketmemistim gecmeye calistim ve arabanin uzerime dogru geldigini gordum tam ciglik atarken biri beni ara acele cekti ve arabanin altinda kendisi kaldi ben panik icindeyken etrafdaki insanlar bize bakiyodu ben neye ugradimi sasirtdim resmim param parca olmmustu ve ambulans geldi adami yerden aldilar bende gitmek istedim ama olmadi ambulans hemen gitti ben neye ugradimi sasirmsitim aglayarak oylum devam ettim ve solugu evimde aldim cok kotuydum ve o kitap icin yeniden resim cizmek icin ugrasmaya kararverdim ama aklimdan ve gozumun onunden hic gitmeyen o kaza buna izin vermiyordu.Kimdi o aman allahim kimdi o adam kafan iyice karisti hemen hastaneye gitmek istedim ama hangi hastane bilmiyordumki yinede ciktim disari tam o kaza olan yere geldim yine ayni sebeple resmi goturmek icin ama gecemiyodum cok korkmustum butun arabalar durdu ama ben gecemiyordum aglayarak geri dondum eve... olay ustunden 4 ay gecmisti ve ben dort ay boyunca hep ocaddede o adami bekledim ama yoktu.ben yine birgun ayni caddede beklerken arkamdan bir el bana dogru uzandi dondum baktim o adamdi beni kurtaran kisi aman allahim bu kim gozleri bana benziyordu ve ben tanimistim kahretsin o adam babamdi evet babam babam diye sarilmak istedim ama bu ikimiz icinde zordu cunku o adam yani babam yillardir gormedigim ve sonunda kavustugum canm babamda ebim durumuma dusmus bir tekerleki sandalyeye mahkum olmustu ustelik benim yuzumdem babam babam ne oldu sana boyle canim babam ve ben cok kotu olmustum ve babamla birbirimize tam sarilirken babam kalpten gitti kalp krizi gecirmeye basladi bende artik neye ugradimi sasirmis durum da galarken konusamadim sonkez baba diyemedim resmen dilim tutulmustu agladim agladim.sonra menajerim yanima geldi cekim bitmistir efendim dedi istirahat edebilirsini dedi bende filmimi tamamlamak icin oturdugum tekerleki sandalyeden kalktim film yapimcimiz cok guzel oldugunu soyledi ve film beni okadar etkilemiski cekimden snra hemen babami aradim babamda bana bagirid telefonda cabuk evet gel ben cok kotuyum dedi ben sok oldum yoksa cektigim film gercekmi oluyor demeye kamadan eve kostum hemen kapiyi actim ve birde ne goriyim ev karanlik kimse yok cok korktum bir kac sefer baba dedim ses gelmedi ve elimi isga yonelttigimde birde ne goriyim isigi actimki aman Allahim ah a=baba ah ve sesler geldi IYIKI DOGDUN evet iyki dogdum bugun benim dogum gunumdu ve butun arkadaslarimin oldugu guzel bir partiyle devam ettim geceye...

gece çok güzel ilerliyordu muhteşemdi hatta ama ben hala o fılmın etkısınden kurtulamamıştım gecenın sonlarına doğru bırden mutfak tarafında bır ses duydum dedım noluyor bırden gıttım baktım babamm babam krız gecırıyordu ..

Geri