gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Seni anlatmak isterdim..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Seni anlatmak isterdim ama olmadı Kalem kağıt yetersiz kaldı,
    Sana olan sevgim o kadar büyüktü ki;
    Bunu kimse anlayamadı...
    Yolların hepsi ayırıyordu bizi,
    Seçme hakkın olsa ne olur,
    Severken seni bu kadar
    Ayırıyor bizi bütün yollar!!
    O kadar sevdim ki seni
    Ayrılmamak için, bırakma diye beni
    Önümdeki yolları görmedim
    Olduğum yerde sabit kaldım,
    Asla gitmedim ileri..
    İmkansız aşklar mı bu kadar büyük olur sevgili;
    Ulaşılmaz olduğun için mi
    Bu kadar sevdim seni..

Son düzenleme: 16 Ocak 2010
Seni anlatmak isterdim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

icim yanar kalbim aglar zor gelir bu ayrilik henuz erken daha erken doyamadim cok severken ben seni bir günlük sevmedimki ben seni bir ömur sevdim sen benim umudum herseyimsin aldigim nefesimsin canimin icisin isterim seni daha sana doymadimki özlerim seni henuz senden kopmadimki
  2. Senle geçmesini isterdim

Senle geçmesini isterdim

Sen çitlerin üzerinde oynarken, Ben seni izliyorum sezsizce bir köşeden Hiç arkadaşım yokmuş gibi hep swenle ilgileniyorum Birde üstüne üstlük SENİ SEVİYORUM. Senle geçti ömrümün bir yarısı Senle geçmesini isterdim Ömrümün diğer yarısının Veya ömrüm geçsin senin Yeterki sev beni
  3. Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında kalabilmek için. Ve toz oluyorum...
  4. ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin Fedakarlığımı anlıyorsun vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında...

Sayfayı Paylaş