gebe
  1. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Seni Seviyordum..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında GizemAltun tarafından paylaşıldı.

Sana uzak kentlerden birinde zamanın bir yerinde seni ve senli günleri anımsattı aksam güneşi... Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsarmı aynı gözleri
    Seni seviyordum ve senin haberin yoktu
    Saçlarını izliyordum uzaktan, kulağının arkasına düşüşü ve burnun, herkesden başkaydı işte.
    Güldüğü zaman yukarıya bakardı;
    Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı.
    Ne güzeldiler sen bilmiyordun.
    Ben Seni Seviyordum..
    Kalbime sığmıyordu aklımdan geçenler
    Duvarlara, vitrin camlarına, kaldırımlara çarpıyordu
    Geri dönüyordu, çoğalıyordu
    Senin sesini duyduğum masalarda erteliyordum herşeyi, herseyi erteliyişim oluyordun
    Kalp ağrısı oluyordun,
    Birlikte soluduğumuz sokak isimleri oluyordun,
    Mevsimler değişiyor ve büyüyorduk,
    Dönemeçler geçiyor, köprüler göze alıyorduk ve bazen tekin olmayan suların üzerinden atlıyorduk
    Cesurduk.
    Ufuk çizgisi maviydi, gün batımı hep turuncu ve kızmızıydı bütün karanfiller
    Ben seni seviyordum sen bilmiyordun...

Sevinçlerim oluyordun arasıra sen hiç bilmiyordun
    Sonra herhangi biri oldun, bütün sevinçlerim bittikten sonra
    Yagmurlar yağdı serin haziran aksamlarına
    Derken bir gün uzaktan gördüm seni
    Saçların bana inat başın herseye meydan okuyarak işte yine aynı
    Kalbimi acıttı her zaman ki gibi
    Değiştik sanıyordum ve sen yine bilmiyordun
    Şimdi bunları anlatsa sana birileri kim bilir yada boşver bilme en iyisi...

Seni Seviyordum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Seni...

Seviyorum Seni...

seni seviyorum Seviyorum Seni, Ekmeği tuza banıp, Banıp yer gibi... Geceleyin ateşler içinde uyanarak, Ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi...
  2. Seni Seviyorum!!!

Seni Seviyorum!!!

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''''Seni seviyorum'''' öyle ''''Kendine iyi bak'''' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''''Seni seviyorum'''' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu...
  3. seni seviyorum...

seni seviyorum...

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş