gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Gözlerimden yaş misali düşüşünü seyrediyorum öylece Nasıl süzüldüysen içime, aynı şekilde gidiyorsun işte... sessizce
    Ne değiştirebilir şimdiden sonra bu kaderi? Sen mi? Güldürme beni...
    Her gidişinde dünyamı bir hiçe çeviren, görmezden gelen hüsranımı... ve uğruna nice ağıtlar yaktığım, nice şiirler yazdığım, adını kalbime kazıdığım... Sen...? N'olur güldürme beni haline...

Gelirsen diner sandığım yalnızlık durulmuyor Meğer kendimeymiş yalnızlığım,ağır geliyor...

Yaralarım onarılmaz artık.

Aşkından kurtuldum ya, illa bir iz yapışacak yakama. Çek gölgeni peşimden, inan sensiz daha mutluyum ben... En acı anlar boğazımda düğüm işte. Ne kadar yutkunsamda, hazmedemiyorum onca kırılmışlığı.Sendeki ise; sadece vicdan rahatsızlığı...

Hiç beklemediğin anda; vuracağım kalbinin orta yerinden ta...

Aniden gelişin gibi, Ve gidişin gibi, Hatta tekrar tekrar dönüşün gibi olacak herşey. Tüm acılarımı yakıp küllerini göndereceğim sana. İbret-i âlem olsun diye,çektiklerimi, beni biraz olsun anla diye, bir daha dönme diye!!!

Gün oldu,devran döndü Sen niyetlendin bu kez sevdama Gel bakalım kapıma Hâlâ, hâlâ açan bir ben var mı ardında?

Üzgünüm...

Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık Bu kez de sen anla!!!

Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde... BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yokoLdu...Bitti... NedensiZ !! SebepsiZ !! HabersiZ !! Bitti . . . Sen BiLe FarketmediN !!!!! Hani birşeyLer isterdim ya ben...Hani...
  2. Seni Unuttum Artık-1

Seni Unuttum Artık-1

Seni Unuttum Artık-1 Seni unuttum artık, dersem inanmıyacaskın tabi ki biliyorum. Ama inansan iyi olur, bana karşı besledigin o sevimsiz duygularını artık besleyemeyeceksin seni bu gördüğümde anladım ki sen benim sevdiğim; güzel duyguları beslediğim, her sesini duydugunda agladıgım, yarınlarıma baktıgımda hep seni gördüğüm... O duyguları beslediğim insan degildin ben o degerleri sana...
  3. Ceza Ara Tekrar

Ceza Ara Tekrar

gereken birikim aklı başındam aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı gençlerin her biri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çile ekmekte...
  4. Artık seni Nazride Şenlendiremez

Artık seni Nazride Şenlendiremez

ahhh be Hüsnü dağıttın kendini neler oluyor sana şu önündeki 1 yıl burnunun ucunu görmen lazım yoksa yandın..... ŞENLENDİRİCİ'YE HAPİS ŞOKU! KLARNET USTASI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ RUHSATLI SİLAHIYLA ATEŞ ETTİĞİ İÇİN YARGILANDI... Şarkıcı DenizSeki ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından eşi Nazire Şenlendirici ve akrabalarının bulunduğu ev ortamında ruhsatlı tabancasıyla bir el ateş...

Sayfayı Paylaş