gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sense gel(E)medin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

[​IMG] uzun geceler sonuna iliştirdiğim yanlızlıklar..
    sessizliğinin kanıtı...
    bir ses dedim..

bir ses diledim..
    sense.. gel(E)medin

dönüşün bir eylül dediler kuşlar...
    bekledim..
    çaresiz...
    yüreğimin dilinden binlerce SEN seslendim...

sonra uzun uzun yürüdüm yollara..
    bastığım yer ağladıda acıma..

bir sen duy\A\madın..

bir sen anlamadın...
    şimdi yüreğimde izbe bir sevda...
    yitik acılara koydum seni...
    bazen dalıp gidiyorum uzaklara...
    bir sigara yakıyor efkarımı damıtıyorum usulca....

bazen dalıp gidiyorum uzaklara...
    bir sigara yakıyor efkarımı damıtıyorum usulca....
    şarkımızda acıtmıyor eskisi gibi..
    nasılsa ben öldüm aşk tan sonra....

Sense gel(E)medin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim Ebru Gündeş , Albüm : Ahdım Olsun Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne Kararlıyım bu gece senin olmaya geldim Benim için ağlayıp, hep gözyaşı dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün Kalbindeki derdine...
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. Hasretinin Kıyametinde Ölmeliydim / Öl(e)medim

Hasretinin Kıyametinde Ölmeliydim / Öl(e)medim

Kapı önündeki ayakkabılarımı hüzne çevirdim. Gözlerimdeki ıslak sisleri güze çevirdim. Sıklaştırdım sevdana tutsak adımlarımı, Ayak seslerimdeki yürek atışlarını duymanı diledim. Yeniden düşerken karanlıklara, sözcüklerimin yabancılığı ilişti kağıtlarıma. Hiçbiri benim olmayacak kadar umutsuz cümlelerime eğildim. Deniz yanıyordu gözlerimde… Mavilerin en güzeli dökülürken alev alev...
  4. Ben Seni Hiç Sev(e)medim..Sobe...

Ben Seni Hiç Sev(e)medim..Sobe...

Sus dökülsün dudaklarından... Acılar bayat, kanı taze... Ben seni hiç sev(e)medim! Ne anlatacaktın ki? Bir dün göster bana, yarın'sız olsun. Kekremsi hüzünler peydahlatma bana, yaşatma sevabsız sabahları. En çabuk büyüme vaktidir, hazan. Güz'lü gece ayazlarında, parmak basıyorum gölgelerimin arasında ki ıslaklıklara... Adımlarım değil, parmak izlerim kalıyor. Uyan Tanrı, uyan ölüm...

Sayfayı Paylaş