gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sensiz bir hayatta

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Nereye gitsem yanımda götürüyorum sevgimi ve nefretimi, her sabah yeniden sayıyorum kaç gündür görüşmediğimizi. Rüyalarımda görüyorum karşılaştığımız anı, başımı çeviriyorum, bulamıyorum söyleyeceğim kelimeyi. Nefretimle uykuya dalıp ve sevgimle kalkıyorum. Her sabah yeni bir güne başlasam da, sensiz yeni bir hayata başlayamıyorum.

Sabahları cebime koyup “iyi ki”lerimi, “keşke”lerimi, pişmanlıklarımı, çıkıyorum yola, günün bir saatinde “keşke”lerimi alıyorum, başka bir saatinde “iyi ki”lerimi yanıma.

Bir cebimde ise hasretin hala duruyor, yapacak hiçbir şey bulamayınca kalbim bu yorgun kelimelerden medet umuyor.

Senden gittiğimde sadece yaralandım sandım, aslında ruhum bedenimden ayrılmış, geriye kalan bir et parçasıymış anladım.

Artık kiminle konuşsam ruhum sendeki gibi havalanmıyor, bugün kiminle tanışsam kalbim sendeki gibi atmıyor.

Yanımdan geçen herkese sen misin diye bakıyorum, seni gördüğüm anda başımı çevirip kaçıyorum. Senden uzaklaşmak için sana doğru koşuyorum.

Bir gün ararsan, açmayacağım diye kendime sözler veriyorum, her telefon çaldığında sen misin diye heyecanlanıyorum. SENİ ARAMAMAYI CESARET SANIYORUM, aramak mı zor aramamak mı bilmiyorum...

HİÇBİR GELEN SENİN YERİNİ DOLDURMUYORMUŞ ,HİÇ BİR GİDEN SENİN KADAR ACITMIYORMUŞ...

Sensiz bir hayatta da mutluluk yokmuş aslında, yokluğunun acısı sevgimden büyükmüş aslında.

Sen benim ulaşamadığımsın, ulaşamadığım halde vazgeçemediğim. Sen benim dokunamadığımsın, dokunamasam da uzaklaşamadığım. Sen benim en yakınımda olansın, en yakınımda olup da uzaklarda duranımsın. Sen benim konuşamadığımsın, hiç susmadığım halde bir şey söyleyemediğimsin. Sen benim anlayamadığımsın, bu kadar çok bilip de çözemediğimsin. Sen benim göremediğimsin, bakıp da kör olduğumsun.

Sen benim, bilip de söyleyemediğim, bakıp da göremediğim, dokunup da hissedemediğim, duyup da dinleyemediğimsin. Sen benim anlatılmaz bir sevgiyle sevdiğimsin...sen benim doyamadığımsın....SEN BENİMSİN...

Sensiz bir hayatta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan - Hayat Sensiz Olmuyor

Demir Demirkan - Hayat Sensiz Olmuyor

Düşe kalka yürürüm hayatın yollarına ah Kendi çizdiğim yollar bunlar ama nereye çıkar sonra Bilmem bir şey olma bir şeyler yapmak lazım nedense mecburum Yalnızım diye dönüp baksam yoksun gibi yapsam da yanımdasın Canımdansın kanımdansın diye mecburen değil mi? Yanlışta yapsan doğruda seni sen olduğun için sevdim Keşke yok olsan gitsen özgür kalsam desem gerçek değil Hayat zor, hayat sıradan...
  2. Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Hakan Gürses - Sensiz Hayat

Bir servetlik sevgine bin ömrüm olsun feda Umrumda değil isterse ölüm olsun ucunda Neye yarar ki ömrüm sen olmadan yanımda Sen içerimdesin, her an kanımda Sensiz hayat yerin dibine batsın Sensiz açan gülüm gülüm sararsın Sensiz bu dünyamı kıyamet yıksın Sensiz bu bedeni bu can ne yapsın Seni kaybetmek korkusu benim ecelime sebep Mutluluk önümüzde biraz daha sabret Sensiz boş ellerim üşür...
  3. Mirkelam - Sensiz Biriyim

Mirkelam - Sensiz Biriyim

Geçti baharlar, beni almadı Seçti bak hüzünlü şarkılar, hüzünlü yanı Havada kış var, gözümde yaşlar Kendini bırakmış yağmurlar, yağmurlar gibiyim Çocuk kalbiyle uykulara saklanan Bakınca geçmişe ağlayıp çocuklaşan Ah ben, ben sensiz biriyim __________________

Sayfayı Paylaş