gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sensiz Seninle dolup Tasmak

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hatiralardan, bir cercevedeki cansiz fotografdan ibaret degilsin.. Sen yüregimdeki o solmayan güle es degersin.. Gözlerimin arayip bulamadigi, koca bosluk degilsin..
    Sen kalbimin derinlerindeki o tahta sahipsin..

Gözden irak olan, gönüldende irak olur diyorlar..
    Sevda atesim söner, kül olur saniyorlar..
    Seni bana unutturmak istiyorlar..
    Farkinda degiller.. Sen BENsin.. Benden Beni aliyorlar..

Sen yanimda degilsin, ama baktigim her yerdesin..
    Gittigim heryerde benimlesin..
    Seni benden almak isteyenlere ulassın sesim..
    ‘O canimdan bir parca, O benim herseyim..’

Ne seni benden koparmaya, güc yetecek..
    Ne kalbim senden bir baskasini sevecek..
    Kalbim dursada, Ruhum sevmeye devam edecek..
    Sana olan sevdam Tarihlere isleyecek..

Simdilerde tek yikan beni, hasretin..
    Varligini hissedememek, özlemim..
    Sen benden uzaklarda, ama bir okadarda yakin..
    Mahserdede olsa kavusacagiz, unutma sakin

Sensiz Seninle dolup Tasmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz

Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz

Ya Seninle Ya Sensiz Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen öldür beni İstersen güldür beni Gün gibi güneş gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar değil Her zaman her yerde bir Ya seninle ya sensiz İstersen öldür beni İstersen güldür beni Gün gibi güneş gibi Ya seninle ya sensiz Olmasada sevenim Ağlayanım...
  2. Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

Gönlüm yorgun düştü sevdandan Gitme aşkının göster bana Hasretinden usandım ama Kül oldum artık yana yana Beni senden ayırma zor olur Beni üzme yıkma ne olur ah Özlüyorum sensiz yanık yüreğim Kah rolurum gitme güzelim Üzülür ağlarsın sen böyle aşk bulamazsın Ya seninle yada sensiz Durumumuz bak çaresiz Beni yorma beni kolla Olamam sensiz tek başıma
  3. Deniz Seki - Sen Bensiz Ben Sensiz

Deniz Seki - Sen Bensiz Ben Sensiz

Dışarıda bir yaz yağmuru Ya sokaklar sensiz bensiz Akşam olmuş ılık rüzgar Loş ışıklar sensiz bensiz Bir masalmış geçen yıllar Kaç yaprak var elimizde Aşk bir rüyaymış uyandık Adı kaldı dilimizde Ses vermiyor çalgıları Tavernalar sensiz bensiz Masamızda yabancılar Hatırlar sensiz bensiz
  4. ne seninle nede sensiz

ne seninle nede sensiz

yok olmuyor ben sana inanamıyorum sayende şaşkınım ve gecelerce ağlarım ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bana bunu sen öğrettin sende beni böyle sildin yinede içimde bir acı senden kaldı... ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bak gözlerime...
  5. ya seninle ya sensiz

ya seninle ya sensiz

YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar...

Sayfayı Paylaş