gebe
  1. feqan

feqan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

SENSİZ! Sensizlik şiiri ( Azerbaycan dili ile yazılmış )

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında feqan tarafından paylaşıldı.

Dunyada hec neye menimdir deme o seyler dunyada qalacaq sensiz menimdir dediyin her bir esyani
    ozgesi basqa cur tutacaq sensiz

Ulduzlar yanacaq ene de ersde
    torpaga donecek gulde cicekde
    yerde insanlar goyde gunesde
    yene oz hokmunu verecek sensiz!

Seni unudacaq hami dunyada
    eziz qardasinda dogma ananda
    sensiz yasamaram deyen oglanda
    qeh-qehle gulecek bir qizla sensiz!

Eger axiracan unutsam seni
    qoy vicdan ezbi incitsin meni
    yaziram bu seri yada sal meni
    helelik ezizim opurem seni

SENSİZ! Sensizlik şiiri ( Azerbaycan dili ile yazılmış ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil ile ilgili atasözleri

dil ile ilgili atasözleri

deyim özdeyiş ve dil ile ilgili atasözlerini arıyorum varsa yardımcı olun lütfen
  2. Toprak ile ilgili şiirler

Toprak ile ilgili şiirler

Toprak İle İlgili Şiirler Toprak Konulu Şiirler Kara Toprak Dost Dost Diye Nicesine Sarıldım Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Beyhude Dolandım Boşa Yoruldum Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Nice Güzellere Bağlandım Kaldım Ne Bir Vefa Gördüm Ne Faydalandım Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Koyun Verdi Kuzu Verdi Süt Verdi Yemek Verdi Ekmek Verdi Et Verdi...
  3. şefkat ile ilgili şiirler

şefkat ile ilgili şiirler

şefkat ile ilgili şiirleriniz varmı
  4. Şehzade Mustafa'ya İthafen Yazılmış Mersiyeler Şiirler

Şehzade Mustafa'ya İthafen Yazılmış Mersiyeler Şiirler

Şehzade Mustafa Hakkında Yazılan Şiirler Şehzade Mustafa İle İlgili Şiirler Sevgili melekler, babası Kanuni Sultan Süleyman tarafından boğdurulan ve yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mehmet Günsür tarafından canlandırılan Şehzade Mustafa Hakkında Yazılan Şiirler içinden birkaçını sizlerle paylaşıyoruz.... Şehzade Mustafa İçin Yazılan Mersiye 1. Meded meded bu...
  5. Mimar Sinan İçin Yazılmış Çok Güzel Şiirler

Mimar Sinan İçin Yazılmış Çok Güzel Şiirler

Bu konu; Mimar Sinan için yazılmış çok güzel şiirler hakkında sizlere bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mimar Sinan bildiğiniz gibi Osmanlı zamanında yaşamış Osmanlının başmimarı ve dönemin inşaat mühendislerinin en mükemmeli. Kanuni Sultan Süleyman'ın kızı Mihrimah Sultan'a duyduğu ölümsüz aşk ile de bildiğimiz ve acaba bu aşk Muhteşem Yüzyıl dizisinde de işlenecek mi diye hep merak...

Sayfayı Paylaş