gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Gökalp (Serdar Yayında)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

limit yok serdar gökalp serdar gökalp limit yok programı programı video Radyo dinleyicileri onu yakından tanıyor Best fm dinleyicileri onun espirileriyle kendinden geçerken binlerce kişiyi radyo başına tabiri caizse adeta yapıştırıyor çünkü bir dinledinizmi bir daha Serdar yayında programını bırakamıyorsunuz bizde arabada giderken mutlaka eğer o saatte Serdar'ın yayını varsa zevkle ve ilgiyle dinliyorum Mersin Forum mağazasına gelmişti geçenlerde kendisiyle resim çektirme imkanımız ve yakından görüp tanıma imkanımız oldu=).Sizlere Serdar'ın kendi ağzından biyografi bilgilerini ve daha sonra resimlerini paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    1982 de İstanbul da doğmuşum. Bak doğdum demiyorum çünkü hatırlamıyorum bana söylenen tarih bu...

Hayatımı ilkokula başlayana kadar hiç yaşamamış sayıyorum. Herkes gibi misket oynadım, top sektirdim, zillere basıp kaçtım. O yaşlarda normal geliyor bunlar ama şimdi yapsak gebertirler dayaktan. Derler ya her şeyin bir zamanı var diye..

İlkokul,orta okul derken liseye başladım nihayet ve işte ne olduysa lisede oldu. Hani bir ben vardır ya benden içeri Lise zamanı o içimdeki beni çıkarttı ve bana gösterdi. (Ne demek istedim ben de anlamadım) Lisenin bitmesine az bir vakit kalmışken bana "Sen komiksin bir şeyler yap" demeye başladılar ama sadece söylediler hiç şunu yap diyene rastlamadım.

Liseden sonra okul hayatım devam etti ama evde oturdukça sıkılıyor, sıkıldıkça doluyor,doldukça daralıyor, daraldıkça sinirleniyor..(Bak bu böyle gider istesem 1 sayfa sırf bunu yazarım.) artık bir şeyler yapmam lazım diye düşünürken bir arkadaşımın telefonuyla geri döndüm hayaller aleminden.
    Arkadaşımın gaz vermesiyle beraber bir TV kanalında program yapmaya başladım. Sonra oradan ayrılıp bir radyoda sonra bir radyoda daha sonra bir radyoda daha.
    En sonunda 2005 yılının son aylarında Best FM'e geldim, haftasonu programcısı olarak bu yolculuğa başladım. Bundan böyle haftaiçi 22:00-01:00 ve Cumartesi 19:00-21:00 saatleri arasında bol neşe ve kahkaha ile sizlerle buluşuyoruz. Serdar nerede diye sormayın... Serdar Yayında !

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm adını cok duydum tesekkürler :)

Serdar Gökalp (Serdar Yayında) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Gökalp Best Fm

Serdar Gökalp Best Fm

serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm Serdar Gökalp Resimleri Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :) İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma ) KALEMİNDEN...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...
  4. alkolik Serdar

alkolik Serdar

sevilen Şarkıcı Serdar Ortaç meğer sahneye çıkmadan iki tek atıyormuş.... SERDAR ORTAÇ HERKESİ KANDIRMIŞ! ÜNLÜ POPÇU SERDAR ORTAÇ, YILLARDIR SAHNEDE ALKOL ALDIĞINI İTİRAF ETTİ. Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde verdiği konserinde gazetecilerin olmadığını sandığı sırada bir alışkanlığına dair itirafta bulundu. Sahnede sürekli elinde çay fincanıyla görüntülenen ve fincanının...
  5. Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

Serdar ortaç, sevgilisi, asta, neden gitti, konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç bir süredir Asta adında litvanyalı bir güzelle birlikteydi ancak yapılan haberler doğrultusunda Asta'nın bütün eşyaları toplayarak gitti öğrenilmiş melekler. Serdar Ortaç’ın, geçen aylarda nişanlandığı Litvanyalı sevgilisi Asta tarafından ilginç bir şekilde terk edildiği...

Sayfayı Paylaş