gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Aşk İçin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aşk için yanıyor, çarpıyor yüreğim Sen yoksun ki yanımda güzelim Nerelere gitsem, kimlere sorsam
    Arasam tarasam, yollara baksam
    Bu canımı bile bile ateşlere atsam...

Sevgin kalbimi tutsak ediyor
    Her gece, her hece zindan geliyor
    Ellere, dillere, gözlere gelme
    Sakın çocuk gibi oynama benle
    Bedenim yanıyor gözlerim ıslak
    Kalbim kalbine ebedi tutsak...

Yapılırmı hiç bunlar bana
    Aşkımla oyun oynama

Söz Yazarı : Özkan Turgay
    Besteci : Özkan Turgay
    Düzenleme : Özkan Turgay

Serdar Ortaç - Aşk İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin

Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç Yarim benden uzak, ben yare yakın, Kuruttun gülleri giderken bu yaz. Dilimde namesi, içimde aşkın Giderken son gece gülümse biraz Yar senden ayrılalı, Kaç gün saydım kim bilecek? Kimler duyacak feryadımı, Kaç gece ömrümden gidecek? Yar deli yüreğin yorgunda, Bir benim aşkım genç kalacak. Kim seni kaldırıp uykunda, Yar diye koynuna kim saracak?...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı

Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı

İsrail'in savaş uçaklarıyla Gazze'yi vurup yüzlerce sivili öldürmesi, Serdar Ortaç'ı isyan ettirdi. Sanatçı, bu acıya dikkat çekmek amacıyla yazdığı şarkıya yeni albümünde yer vererek tepkisini gösterecek. Albüm yaza çıkacak Önümüzdeki yaz bir maxi single çıkarmayı planlayan Serdar Ortaç, çalışmaya girecek ilk şarkısını tamamladı. Azeri bir şarkıya söz yazan Ortaç, "Dünya"...
  4. İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Ne bu neşe beni deli eden Ne bu tavır seni her gören kıskanır Deli serserinim ben Gel içelim,...
  5. Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Selam kızlar sizlerden Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözlerini biliyorsanız Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözünü bu sayfadan bana yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş