gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Yar Diye Diye

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç erkekler ağlar Efendiyim aslında Bulunmaz eşim
    Malatya civarında
    Bir yar sevmişim
    Erkeklikten dergahından
    Geçmez sevdalar
    Babam bilmez aslında
    Erkekler ağlar
    Kırkından sonra amcam
    Çeker halayı
    Amcamın zamanında
    Halay mı vardı
    Ağzın dilin kavrulsun
    Kapansın yollar
    Seven bilir aslında
    Erkekler ağlar
    Belki ben bunu çoktan beri hakettim
    Ömrümün tamamını sende tükettim
    Kim bilir belki sana kavuşacağım
    Belki de genç yaşımda yaşlanacağım
    Yar diye diye yandım bir yar var diye
    Bu yaşımda azdım diye fazlası zarar diye
    En azı karar diye açıkta kaldım

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Selim Çaldıran

Serdar Ortaç - Yar Diye Diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **gelirsin diye....**

**gelirsin diye....**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Allah diye diye ilahisi

Allah diye diye ilahisi

allah allah diyerek ilahisi sözleri diye diye ilahisi sözleri diyerek Hikmet saçar özlü sözler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler Akar Allah diye diye Bahçemize bülbül konar Pek ahenkli name sunar Gül zikreder Hakkı anar Anar Allah diye diye Güneş doğar erir çığlar Yağmur yağar bulut ağlar Şelaleden sular çağlar Çağlar Allah diye diye Doğan elbet bir gün ölür Sağ olanlar bunu...
  4. şok şok diyet diye diye

şok şok diyet diye diye

Evet, o kadar hızlı kilo vereyim demek hızlı olsun çabuk vermem lazım yaz geliyor yok şu geliyor yok evleneceğim yok mini etek giymem gerek. Aman sakın şok şok diyet diye diye aldanmayın kilo vermenizi değil almanızı sağlıyor ancak. Yararı var diye düşündüğünüz bu diyetler aslında size zarar veriyor. Ve çoğu bayanda maalesef bunları doğru zannederek uygulamaya başlıyor. Vücut kendi dengesine...

Sayfayı Paylaş