gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serserİ SÖzler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

serseri sözleri video serseri sözler facebook sözleri facebook 2011 sözler 2011 Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler
    Bana sen serserisin dediler
    Arama hayatın cilvesinde bahane
    Benim gönlüm serseriyse bundan sane
    Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile
    Tatlı tatlı bakarlar
    Bir gün düşersen üstüne basarlar
    Sen sil üzerindeki o pis eseri
    Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ.

Serserİ SÖzler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serseri SÖzler

Serseri SÖzler

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz ßîzdé SâßâH oLmâz,...
  2. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...
  3. Serseri sözler damar

Serseri sözler damar

Damardan giren serseri sözleri merak ediyor ve istiyorsanız. İşte karşınızda meleklerim :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış......
  4. Serseri Sözleri kısa 2012

Serseri Sözleri kısa 2012

2011 yılında verilmiş olanları aşağıdan vereceğiz. Sizlerde 2012 yılına özel serseri sözleri kısa biliyorsanız yada duyduğunuzda hoşunuza gitti ise konumuzun altından kayıt olmanıza gerek kalmadan yazabilirsiniz. Serseri Sözleri kısa 2012 Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni...

Sayfayı Paylaş