Serserime

M

Misafir

Forum Okuru
Serserime
SERSERIME
ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar sevdiğimi ÖzLediğimi yazmayacağım. Artık değistim ben. Senin umursamaz tavırLarından bıktım SERSERIM. Takmıyorum artık ben de seni. Hani bende bir resmin varya, Arkadasima verdim SERSERIM. Çok beğenmis seni, "AL senin oLsun" dedim Ama dikkat etmesini de söyledim, Olur ya çıkarsanız "BoynuzLamasın seni" dedim. Yüzünün sekLini görmeni isterdim SERSERIM. Bu mektup digerine benzemiyr degiLmi? Dün gece yıktın, öLdürdün beni SERSERIM. DiLindeki hece bir kursun gibi sapLandı yüreğime. Tüm gece kanadı durmadan, GözLerim doLdu ağLayamadım. YatakLara düstüm ne zamandır. Ama iyi oLdu asLında Seni umursamiyorum artik, Sen ne demistin SERSERIM. "ÜzüLme!" ÜzüLmüyorum zaten gülüyorum, Bu acıLarın getirdigi mutsuzLugu seviyorum. Lanet oLsun sana SERSERIM. Bu kadar degersiz miydi sevgim? BiLiyorsun ben seni çok sevdim. Bu sana son mektubum SERSERIM. Yak istersen,istersen baskaLarına okut. Ya da evet Içip içip agla, Ama sunu biL ki bu sana son mektubum. Bundan sonra hain yazar mezar tasinda Bir öLüsün artik sen hatıraLarımda....

SERSERIDEN CEVAP
Bugün hiç bekLemedigim bir anda, Mektubunu aLdım GÜZELIM. Son mektubum demissin, inanmam Sen dayanamazsın bensizLige, Erirsin,bitersin günden güne. Bak ne diyorum GÜZELIM GönLün olsun,birkaç gün daha çıkaLım Sevinirsin beLki. Hediye oLur ya da bir eLma sekeri. Sen bensiz yapamazsn GÜZELIM. Seni öptügüm o iLk ani hatirLa,
NasiL da çocukLar gibiydin, BayıLacaksin diye korkmustum GÜZELIM. Ben senin gibi neLer geçirdim eLimden, BiLirim haberim yok sevmeden, seviLmeden. Sen beni gerçekten sevdin mi GÜZELIM? Sana bu mektubu meyhaneden yazıyorum, Biraz önce birkaç çocuk dövdük GÜZELIM, OnLarn serefine içiyoruz. Bak GÜZELIM!Ben sana ne demistim hatırLamıyorum "ÜzüLme" yazmıssın Sahiden dedim mi? IçkiLiyken herhaLde, biLirsin.
"Yıktın" yazmıssın Sahiden yıkıLdın mı? Umursamazsın sanmıstım Takmazsın diye ummustum, Ama madem beni unuttun, Bu sana son sözüm oLsun Ben de seni sevdim haberin oLsun GÜZELIM.

KIZIN ARKADASINDAN SERSERIYE
Seni tanımıyorum serseri, Ama arkadasim seni çok sevdi. "Son mektup" demisti dogru, Hem o seni çoktan unuttu. Seni çok begendim be serseri, BeLki seversin, beLki de...
"GüzeLim" demissin bizimkine, Ben de seni zevkLi biLirdim. Ben ondan daha güzeLim. Bak serseri! Ben seni ondan daha çok severim. TeLefon numaramı yazıyorum,arkada, Onu aradıgın gibi beni de ara. Ayrıca senin güzeL gariplesti bu ara "KaLbim agrıyor" diyor, Doktor bir teshis koyamıyor. Aman canim o da bir baska, AgLasa da güLüyorum der etrafa Sakın unutma beni ara.

SERSERIDEN ARKADASA
Bak kızım ben seni sevmedim daha en basta, Ben güzeLimi sevdim herseyden çok.
O bana "serserim" derdi canından koparcasına, Sen ise "serseri" diyorsun sokakta kalmısçasına. Senin gibi arkadas oLmaz oLsun. GüzeLLige geLince,kimse yarısamaz benim GÜZELIMLE. Simdi bırak bunları "son mektup" derken yaLan sanmıstım
Daha beter içer oLdum, Her gece sarhosum. Bir daha ki mektupta güzeLimden bahset bana. Simdi gerçekten mutLu mu? Yoksa baskasını mı seviyor? Hasta demistin,kaLbinden hasta Yoksa bu ask hastaLığımı? Benden baskası ile... Çabuk yaz arkadas Herseyi arkadas, herseyi anLat bana. AnLadim ki yasayamam ben onsuz bu dünyada.

ARKADASTAN SERSERIYE
Afedersin serseri yanLıs yapmısım ben, O seni gerçekten çok sevmis. Son nefesinde biLe adını söyledi, Yüregim parçaLandı,anLayamazsn. "SERSERIM" deyisini duysaydın gözLeri kapanırken. Askın öyLe sarmıs ki bedenini Kaybedince, yasayamadı öLdü iste. Son mektubnda ne yaptın? Içip içip agLıyor musun? O simdi mezarında huzurLu yatarken, YıLanLara biLe seni anLatır süphen oLmasın. Zaten mezar taşında "SENI SEVMISTIM SERSERI" Yazısını görünce anLarsın. BeLki bir umut vardi yasamasında, Ama senin de ciddi oLmandı. "Birkaç gün çıkaLım" demissin ona. "ELma sekeri oLur" demissin.
Iste o vurdu senin güzelini, Indi zavallıcıgın yüregine. Simdi mezarında derin bir uykuda,
Sevgisi de sonsuzLastı onunLa. AsLında o hiç istemedi öldügünü bilmeni Ama dayanamadm yazdım iste. Simdi ne yaparsın,nasıL yasarsın? Içer misin, adam mı döversin? Sen de onu sevmissin öyLe yazmıssın, ÖyLeyse bırak askınız yasasın.

SERSERININ ODASINDAKI NOT ; SANA GELIYORUM GÜZELIM, SENI SEVIYORUM GÜZELIM.

alıntı

Geri