gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ses geçirmeyen bölme

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ses geçirmeyen duvar ses geçirmeyen perde geçirmez perde geçirmez duvar kağıdı
    salonunuzu iki ayrı bölüme mi ayırmak istiyorsunuz? yada odanızda ayrı bir bölüm. işte tam size göre bir tasarım hemde ses geçirmiyor görünce sasuracaksınız nasıl ses gecirmez diye ama öyle ister dekor olarak kullanın ister bölme işte süper tasarımm...

kaynak :trendir

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu nasıl bi şey anlayamadım açıklama yaparsan sevinirim çünkü böyle bişeye ihtiyacım var nerden satın alabiliriz ben istanbuldayım.ayrıca teşekkürler

ses geçirmeyen bölme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bölme Duvar

Bölme Duvar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurşun geçirmeyen ceket

Kurşun geçirmeyen ceket

kurşun gecirmez ceket Kurşun geçirmez ceket dendiğinde akla hep polislerin giydiği kalın kıyafetler gelir. Fakat görünüşe göre artık bu kadar kaba ve hantal şeylere gerek yok. Bir çok bilim-kurgu filmi de gelişmelerin bu şekilde olacağını herhalde düşünemezdi. Bu ceket kurşun geçirmiyor, bıçaklanmayı önlüyor ve sadece 3 kilo.
  3. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?
  4. Dekoratif Oda Bölmeleri

Dekoratif Oda Bölmeleri

Dekoratif Oda Bölmeleri istiyorum sizden, odalarım çok büyük onları bölmelerle ayırmak istiyorum ama bu kez de belki abes görünür diye tereddüt ediyorum o yüzden sizden örnekler bekliyorum arkadaşlar.
  5. Portmatoda yenilik kişisel bölmeler

Portmatoda yenilik kişisel bölmeler

Portmanto modeli Askı modelleri Portmanto modellerie yenilik sağlayaak kişisel bölmeli portmanto oldukça iyi bikir. Herkes kendi bölümüne kendi eşyalarını depolayabiliyor.

Sayfayı Paylaş