gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sEVDAN BİR ATEŞ GİTAR AKORLARI ARIYORUM

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sEVDan bir ateş gitar akorlarını arıyorum varmı arkadaşlarım teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

sEVDAN BİR ATEŞ GİTAR AKORLARI ARIYORUM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sönmüyor Ateşimiz - Berker  gitar akoru

Sönmüyor Ateşimiz - Berker gitar akoru

gitar şarkı notaları ya kendini bırak bana akor gitar solo şarkı notaları solo Em Am Ya kendini bırak bana Bm Ya da beni bana bırak da yaşayayım Em Bu nasıl ayrılık Am Bm Bir daha gelme gelme de alışayım C Am D Ben senin yalnız kalışlarında G Tek adresin olamam C Am Ya benim ol...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir uçurum, çagirirsa beni F#m(D) Bm E A Kus olur uçarim, yanarken içim (2) ( D Bm E A ( Sevdan bir ates oldu bende A ( F#m Bm E A ( Gönlüm bir...
  3. Bir Sevdanın Ateşi....

Bir Sevdanın Ateşi....

Bu sevdanin atesi,.... Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacakdır. Mevsimleri sayarsak ömür baharsız tükenir gider. Sevdiklerimizi bulmak yada bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi çoşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufuk ta görünen o ki...
  4. Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları - Selam kızlar sizden Sevdan Bir Ateş adlı şarkının Notalarını yazmanızı rica ediyorum.
  5. Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları

Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları

Sevdan Bir Ateş Akorları, Sevdan Bir Ateş Şarısı Gitar Akorları Merhaba Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin ricası üzerine bu yazımızda sevilen şarkı Sevdan Bir Ateş'in gitar akorlarını sizlerle de paylaşmak istedik. Em______D_____C______Em Senin alev gözlerin eritse şu ruhumu Em______D_____C______Em Buz olur kesilirim yanarken içim C _______Am______D____Em Buz olur kesilirim yanarken...

Sayfayı Paylaş