gebe
  1. ayperii

ayperii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında ayperii tarafından paylaşıldı.

1513 kere ya hu en etkili geri döndürme duası sevdiğin kişiyi geri getirme duası sevdiğin için dua ya hu 1513 [sıze=4]1-cevşenül kebir[/sıze] [sıze=4]2-çevirgel duası[/sıze]
    [sıze=4]3-kuduriyye duası[/sıze]
    [sıze=4]4-abdest alınır allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.namazdan kalkmadan secdede ''1513'' defa '' ya hu'' çekilir secdeye kapanıp maksat söylenir...3 gece devam edilir...[/sıze]
    [sıze=4]inşallah maksadınıza ulaşırsınız...[/sıze]
    [sıze=4]( not: Bunlardan birisini yada hepsini yapabilirsiniz ben etkili olan duaları yazdım)[/sıze]

Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilisini Geri İsteyenler için dua

Sevgilisini Geri İsteyenler için dua

eski sevgiliyi geri döndürme duası giden sevgiliyi geri döndürmek için dua giden döndürmek için dualar dua Celcelutiye duasini 9 kere sabah namazindan sonra okuyun. kaynak havas ve dualar kitabı. alıntı
  2. Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua

Giden sevdiğinizi geri getirmek için 5 güzel dua

gideni geri getirme duası geri getirme duası sevgiliyi giden sevgiliyi sevdiğini Birini seçip dualarınızı yapın. Yalvarmak bizden Allahım hayırlı ise kabul etsin inşallah.. 1-Niyet edip, 1000 kez "Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami" okunur. Günü ve saati yok ama gece yarısından sonra okunursa iyi olur. 2-100'lük tesbihin her bir tanesine 3 İhlas 1 fatiha okunur İmamede dahil sonra...
  3. Sevdiğiniz aramıyormu? Buyrun duaya..

Sevdiğiniz aramıyormu? Buyrun duaya..

sevdiğini geri getirme duası rabbena la tuziğ sevdiğim geri gelsin duası rabbena inneke camiun celcelutiye duasi sevdigini döndürmek Dua Şudur; Rabbena la tuziğ gulûbena ba'de iz hedeytenâ ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente'l-vehhâb. "Rabbena inneke camiu'n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif'ul-mîad." Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra...
  4. insanı en çok sevdiği incitirmiş

insanı en çok sevdiği incitirmiş

insan en çok sevdiğini üzermiş Haddinden fazla belki, belki gerektiği kadar ama netice itibariyle verilen değerle alakalıdır söylenen sözler. Aynı gökyüzü altında yaşamak bile yeteri kadar heyecanlandırırken, tek kelime dahi yeter aynı gökyüzünü paylaşmanın sancıtan bir yara haline çevrilmesine. Gitmek çözüm olmaz, ne kadar kırgın olsanızda seviyosunuzdur hala ama kalmak, kalmakta her zamanki...
  5. Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları nelerdir kızlar bu konuda sizden bilgi ve öneri istiyorum lütfen yardım edin bana

Sayfayı Paylaş